Povezane vesti
SAD zapretile u Savetu bezbednosti: Napašćemo Siriju ako bude hemijskih napada
Kurir 12.03.2018
Američka ambasadorka pri Ujedinjenim nacijama Niki Hejli je danas upozorila Siriju da su SAD spremne da ponovo preduzmu vojnu akciju zbog hemijskih napada koji ubijaju i povređuju sirijske civile. Hejli je rekla da su od pre 15 dana kada je Savet… »
SAD prete Siriji: Ako Savet bezbednosti ne bude delovao, mi ćemo
Večernje novosti 12.03.2018
Ambasadorka SAD pri UN Niki Hejli rekla da je njena zemlja spremna da ponovo napadne položaje sirijske vojske navodeći da je Asadova vlada odgovorna za napade hemijskim oružjem. Ambasadorka SAD pri Ujedinjenim nacijama Niki Hejli upozorila je danas da… »
Haley: Ako neće UN, SAD će djelovati u Siriji
Al Jazeera 12.03.2018
To nije put koji preferiramo, ali to je put kojim smo spremni da krenemo ponovo, rekla je ambasadorica SAD-a pri Ujedinjenim narodima. Ambasadorica SAD-a pri Ujedinjenim narodima Nikki Haley upozorila je da će, ukoliko Vijeće sigurnosti UN-a ne uspije… »
Savet bezbednosti o Siriji, Hejlijeva upozorava
RTS 12.03.2018
SAD su pred 15-članim Savetom bezbednosti iznele nacrt rezolucije kojom se zahteva hitan 30-dnevni prekid sukoba u Damasku i istočnoj Guti. Ako Savet bezbednosti ne bude delovao u Siriji, delovaće SAD, rekla je ambasadorka SAD pri UN Niki Hejli. Sirijska… »
Vesti dana »
Kako su meksički karteli postali opasni ko vojska: Oružje iz SAD, učili ratovanje u Ukrajini
Nova pre 1 satjoš 34 povezane
Na više puteva u Mačvanskom okrugu i dalje obustavljen saobraćaj zbog blokada poljoprivrednika
Serbian News Media pre 1 satjoš 51 povezana
Na mesto v.d. direktora Pete beogradske gimnazije postavljen Ognjen Mrvaljević
RTV pre 6 satijoš 27 povezanih
Zelenski traži jasan datum za ulazak Ukrajine u EU, Fon der Lajen kaže da je to nemoguće
Insajder pre 48 minutajoš 23 povezane





