Povezane vesti

General Malinović o helikopterskoj tragediji: Zašto ćute Nikolić i Diković?

General Malinović o helikopterskoj tragediji: Zašto ćute Nikolić i Diković?

Vesti online 13.03.2018
Pilot Sreto Malinović, brigadni general u penziji i nekadašnji zamenik komandanta Vazduhoplovstva i protivvazduhoplovne odbrane Vojske Srbije, jedan je od malobrojnih koji je posle helikopterske tragedije u Surčinu ukazivao na niz propusta i… »
Tragedija za koju niko neće odgovarati: Tri godine od pada helikoptera u Surčinu

Tragedija za koju niko neće odgovarati: Tri godine od pada helikoptera u Surčinu

Vesti online 13.03.2018
Na današnji dan pre tri godine u Surčinu se srušio transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije, u kojem je poginulo sedmoro osoba - četvorica pripadnika VS, dvojica medicinskih radnika i beba stara pet dana. U letelici su poginuli pilot major Omer… »
Tri godine od pada helikoptera Vojske Srbije

Tri godine od pada helikoptera Vojske Srbije

Radio 021 13.03.2018
Na današnji dan pre tri godine u blizini Beograda srušio se transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije, u kojem je poginulo sedam ljudi. Helikopter se srušio 13. marta, nešto pre ponoći, u širem rejonu aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu, na… »
Tri godine od pada helikoptera Vojske Srbije

Tri godine od pada helikoptera Vojske Srbije

N1 Info 13.03.2018
Na današnji dan pre tri godine u blizini Beograda srušio se transportni helikopter Mi-17 Vojske Srbije, u kojem je poginulo sedam ljudi. Helikopter se srušio 13. marta, nešto pre ponoći, u širem rejonu aerodroma "Nikola Tesla" u Surčinu, na… »

Vesti dana »