Povezane vesti

Čim je ušao u Zadrugu imao je seks sa Minom, a evo kakve perverzne slike je Tomislav objavio pre rijalitija! (foto)

Čim je ušao u Zadrugu imao je seks sa Minom, a evo kakve perverzne slike je Tomislav objavio pre rijalitija! (foto)

Telegraf 13.03.2018
Tomislav Panić je pre rijalitija na svom Instagram profilu objavio nekoliko provokativnih fotografija. Novi učesnik Zadruge maneken Tomislav Panić privukao je veliku pažnju ulaskom u rijaliti, i odmah je otkrio da je vodio vrlo buran život pre… »
Mina posle seksa šokirala Tomu, rekla mu: "Kasni mi, ne znam šta se dešava", on prebledeo, nije mogao da progovori! (VIDEO)

Mina posle seksa šokirala Tomu, rekla mu: "Kasni mi, ne znam šta se dešava", on prebledeo, nije mogao da progovori! (VIDEO)

Telegraf 13.03.2018
Po reakciji Mininog novog dečka se ne bi reklo da mu se ova vest dopala. Mina Vrbaški je prekinula vezu sa Nemanjom Đerićem Đeksonom sa kojim je bila prilično intimna, pa smo često imali priliku da vidimo njihov seks pred kamerama. Mina i Toma u… »
Mina i Toma u akciji usred bela dana, Đekson na 10 metara od njih sedeo i gutao knedle! (VIDEO)

Mina i Toma u akciji usred bela dana, Đekson na 10 metara od njih sedeo i gutao knedle! (VIDEO)

Telegraf 13.03.2018
Nisu obraćali pažnju na kamere, pa su se prepustili strastima. Mina Vrbaški ostavila je Nemanju Đerića Đeksona sa kojim je donedavno bila u vezi, zbog novog učesnika Zadruge Tomislava Panića. Ana Bekuta čula da je Snežana priznala vezu sa… »
Ana Bekuta čula da je Snežana priznala vezu sa ginekologom, a onda ju je bocnula vrhunskim komentarom! (video)

Ana Bekuta čula da je Snežana priznala vezu sa ginekologom, a onda ju je bocnula vrhunskim komentarom! (video)

Telegraf 13.03.2018
Bekuta je sa osmehom na licu sa nama podelila sreću zbog veze njene koleginice. Nakon vesti da je pevačica Snežana Đurišić u emotivnoj vezi sa poznatim beogradskim ginekologom Vanjom Miloševićem, mnoge Snežanine kolege su jako srećne što je… »
Đekson upao u sobu i u krevetu zatekao Minu i Tomu, evo kako je reagovao i šta joj je izgovorio! (VIDEO)

Đekson upao u sobu i u krevetu zatekao Minu i Tomu, evo kako je reagovao i šta joj je izgovorio! (VIDEO)

Telegraf 13.03.2018
Odnos između Mine i Đeksona je napetiji nego ikad, a njih dvoje će kao novoizabrani potrčci spavati zajedno. Mina Vrbaški i Nemanja Đerić Đekson izabrani su za potrčke, pa će narednih sedam dana provesti sami u sobi za izolaciju. Budući da se… »
Ukućani za izbacivanje iz Zadruge nominovali Macu, ona krenula ka kapiji, a onda ih je sačekao žestok udarac Velikog šefa…

Ukućani za izbacivanje iz Zadruge nominovali Macu, ona krenula ka kapiji, a onda ih je sačekao žestok udarac Velikog šefa…

Telegraf 13.03.2018
Maca Diskrecija izglasana je za zadrugara kojem bi svi voleli da vide leđa, ali onda je usledio preokret koji je sve u Beloj kući totalno zbunio. Zadrugari su dobili pravo da glasaju i izaberu kome bi najviše voleli da vide leđa, a kako stvari stoje… »
Nezapamćeno ludilo: Veliki šef naredio svim zadrugarima da spakuju stvari, oni počeli da urlaju: Idemo kući! (video) (FOTO)

Nezapamćeno ludilo: Veliki šef naredio svim zadrugarima da spakuju stvari, oni počeli da urlaju: Idemo kući! (video) (FOTO)

Telegraf 13.03.2018
Veliki šef je izazvao haos u kući svojom naredbom. Veliki šef je učesnicima Zadruge priredio neviđeni šok i naredio im je spakuju svoje stvari. Moja ljubav, kako si mi lepa srećo! Janjuš plakao bez prestanka dok je pričao sa ćerkicom i suprugom… »

Vesti dana »