Povezane vesti

Đukić: Nekad moram da budem dripac

Đukić: Nekad moram da budem dripac

Večernje novosti 13.03.2018
Kada pričate kao gospodi očekujete gospodstvo i sa druge strane, pošto vas ne razumeju tako, onda morate da budete pravi srpski dripac – rekao je trener Partizana u najavi meča sa Javorom. SERIJA loših rezultata od početka sezone do prošle srede… »
"Kad španski gospodin postane srpski dripac"

"Kad španski gospodin postane srpski dripac"

Mondo 13.03.2018
Trener Partizana Miroslav Đukić o ONOJ izjavi od prošle nedelje. "Kad se ponašam gospodski, očekujem to i od druge strane. Kad ne razumeju španskog gospodina, onda morate da se spustite na nivo srpskog dripca, da bi vas razumeli". Foto: MN Press… »
Đukić: Želimo trofej u kupu!

Đukić: Želimo trofej u kupu!

Hot sport 13.03.2018
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je danas da njegova ekipa želi da odbrani trofej u Kupu Srbije i da u predstojeću utakmicu četvrtfinala protiv Javora ulazi maksimalno motivisana. – Veoma bitna utakmica za nas. Želimo trofej, jer… »
Đukić: Da bi me razumeli morao sam od finog španskog gospodina da se pretvorim u običnog srpskog dripca

Đukić: Da bi me razumeli morao sam od finog španskog gospodina da se pretvorim u običnog srpskog dripca

Sportski žurnal 13.03.2018
Trener Partizana Miroslav Đukić, uoči gostovanja Javoru u Ivanjici u četvrtfinalu Kupa Srbije, izjavio je da očekuje nastavak serije dobrih rezultata na putu ka odbrani trofeja u tom takmičenju. "Veoma bitna utakmica ispred nas jer želimo da igramo… »
Crno-beli spremni na sve, kadrovska situacija i dalje loša

Crno-beli spremni na sve, kadrovska situacija i dalje loša

Sportske.net 13.03.2018
Strateg Partizana Miroslav Đukić kazao je da njegov tim želi da odbrani trofej u Kupu Srbije i otkrio na koga sve ne može da računa za sutrašnji duel sa Javor Matisom. Aktuelni šampion Srbije i branilac trofeja u nacionalnom Kupu sutra će u… »
Od finog španskog gospodina pretvorio sam se u običnog srpskog dripca! Samo da biste me razumeli...

Od finog španskog gospodina pretvorio sam se u običnog srpskog dripca! Samo da biste me razumeli...

Mozzart sport 13.03.2018
Miroslav Đukić u novom nastupu... Trener fudbalera Partizana Miroslav Ðukić, uoči gostovanja Javoru u Ivanjici u četvrtfinalu Kupa Srbije, izjavio je da očekuje nastavak serije dobrih rezulatata na putu ka odbrani trofeja u tom takmičenju. "Veoma… »
Đukić: Želimo trofej u Kupu

Đukić: Želimo trofej u Kupu

Novi magazin 13.03.2018
Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je danas da njegova ekipa želi da odbrani trofej u Kupu Srbije i da u predstojeću utakmicu četvrtfinala protiv Javora ulazi maksimalno motivisana. "Veoma bitna utakmcia za nas. Želimo trofej, jer… »
Đukić: Partizan živi od trofeja, hoćemo kup

Đukić: Partizan živi od trofeja, hoćemo kup

Mondo 13.03.2018
Partizan u sredu igra u Ivanjici protiv Javora u četvrtfinalu Kupa Srbije. Trener crno-belih poručuje: "Idemo da pobedimo, hoćemo trofej. U odličnom smo momentu, prevazišli smo muke". O Đerleku i Sveti Markoviću: "Imaju odlične 'glave'". Foto… »

Vesti dana »

Xi Jinping sleteo u Srbiju

Xi Jinping sleteo u Srbiju

Bloomberg Adria pre 46 minutajoš 76 povezanih
Bela kuća uskoro očekuje sporazum Izraela i Hamasa o primirju

Bela kuća uskoro očekuje sporazum Izraela i Hamasa o primirju

Novi magazin pre 58 minutajoš 67 povezanih