Povezane vesti

Brnabić: O rekonstrukciji vlade sa mojim timom i predsednikom

Brnabić: O rekonstrukciji vlade sa mojim timom i predsednikom

Radio 021 13.03.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će o rekonstrukciji vlade razgovarati sa svojim timom, kao i sa predsednikom Republike kao predsednikom najjače stranke, koja u parlamentu pruža podršku vladi, ali da o tome u medijima neće… »
Premijerka: O rekonstrukciji sa svojim timom i predsednikom

Premijerka: O rekonstrukciji sa svojim timom i predsednikom

RTS 13.03.2018
Predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić kaže da će o rekonstrukciji Vlade razgovarati sa svojim timom, kao i sa predsednikom Republike kao predsednikom najjače stranke koja u parlamentu pruža podršku Vladi, ali da o tome u medijima neće govoriti. Ana… »
Brnabićeva odsečna na pitanje o rekonstrukciji vlade: Nije to estrada, razgovaraću sa Vučićem

Brnabićeva odsečna na pitanje o rekonstrukciji vlade: Nije to estrada, razgovaraću sa Vučićem

Kurir 13.03.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da o eventualnoj rekonstrukciji vlade neće govoriti u medijima, već da je to tema za njen tim i za razgovore sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, koji je i lider najače stranke u parlamentu i… »
Rekonstrukcija Vlade: "Nismo mi estrada!"

Rekonstrukcija Vlade: "Nismo mi estrada!"

Mondo 13.03.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da će o rekonstrukciji Vlade Srbije razgovarati sa svojim timom, ali i sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Foto: Mondo/Stefan Stojanović Ona je istakla da do konkretnih informacija neće… »

Vesti dana »