Povezane vesti
Tramp: Moskva treba nedvosmisleno da odgovori Londonu o Skripalju!
Kurir 13.03.2018
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da Rusija treba "nedvosmisleno" da odgovori britanskim vlastima o slučaju trovanja nervnim agensom bivšeg ruskog špijuna Sergeja Skripalja i njegove ćerke, saopštila je Bela kuća posle telefonskog… »
Merkel: Rusija da odgovori na pitanja britanske vlade o špijunu
Al Jazeera 13.03.2018
Njemačka kancelarka je rekla da je procjenu Velike Britanije o vjerovatnoj odgovornosti Rusije za trovanje 'shvatila izuzetno ozbiljno'. Njemačka kancelarka Angela Merkel saopćila je u utorak da Rusija mora pružiti "brze odgovore na legitimna pitanja… »
Merkel: Rusija da odgovori na pitanja britanske vlade o špijunu
Politika 13.03.2018
BERLIN - Nemačka kancelarka Angela Merkel saopštila je danas da Rusija mora da pruži „brze odgovore na legitimna pitanja koja je postavila britanska vlada” u vezi sa trovanjem bivšeg špijuna Sergeja Skripalja i njegove ćerke. Kancelarija nemačke… »
Vesti dana »

Uzbuna u Poljskoj zbog ruskih dronova, stižu prvi snimci! U mrkloj noći čuje se samo jeziv zvuk sa neba
Telegraf pre 7 minutajoš 5 povezanih

'Petarda': Debakl Srbije protiv Engleske, uz tenzije na tribinama i povike 'Piksi, odlazi'
BBC News pre 5 satijoš 9 povezanih

Otvorena izložba o rok grupi Smak u Domu omladine Beograda: Trajaće do 21. septembra (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana