Povezane vesti

Angelina (31) je žena, majka, kraljica: Ima 4 dece, završila je fakultet i sve postiže sa lakoćom (FOTO)

Angelina (31) je žena, majka, kraljica: Ima 4 dece, završila je fakultet i sve postiže sa lakoćom (FOTO)

Telegraf 14.03.2018
Kada si mlad ništa nije nemoguće, da rodiš četvoro dece, da ih odgajaš, da kuća bude uredna i obroci spremljeni na vreme. Angelina i Jovan Prokopović iz Leskovca, su jedan od retkih bračnih parova koji su odlučili da imaju četvoro dece, veliku… »
(Foto) Dragan (47) iz žitkovca mesecima na fb traži ženu, a svi mu se smeju: Ne ide mi pisanje sa stihovima i cvetićima…

(Foto) Dragan (47) iz žitkovca mesecima na fb traži ženu, a svi mu se smeju: Ne ide mi pisanje sa stihovima i cvetićima…

Kurir 14.03.2018
Dvaput sam počinjao život sa ženama. Ali, dođem uveče umoran kući, žena plače, majka viče da joj je snaja svakakva i da neće da radi... Pošto moja majka nije mogla ni sa jednom da se složi, prinuđen sam da odem. Godine prolaze, ostaću… »
Dragan mesecima traži ženu, mnogi se smeju njegovim oglasima i fotografijama, a iza svega toga je jedna bolna priča (FOTO)

Dragan mesecima traži ženu, mnogi se smeju njegovim oglasima i fotografijama, a iza svega toga je jedna bolna priča (FOTO)

Telegraf 14.03.2018
Kada moji prijatelji i komšije dobijaju svoje mališane gušim se dok grlim te bebe na ivici suza. Život bez dece, šta ti je to? Dragan Stevanović (47) iz sela Žitkovac kod Aleksinca od prvog dana ove godine skoro svakodnevno daje oglas na Fejsbuku… »

Vesti dana »