Povezane vesti
Zbog obilnih padavina nivo reka na području Pirota porastao, Nišava se izlila na nekoliko mesta
Blic 14.03.2018
Zbog obilnih padavina nivo reka na području grada Pirota je porastao, a Nišava je nabujala i izlila se iz korita na nekoliko mesta. Gradski Štab za vanredne situacije grada Pirota saopštio je da stanovništvo nije ugroženo i da se situacija stalno prati… »
Nabujala Nišava se izlila iz korita na nekoliko mesta
Jugmedia 14.03.2018
Zbog obilnih padavina porastao je nivo reka na području grada Pirota, a Nišava je nabujala i izlila se iz korita na nekoliko mesta. Iz Gradskog Štaba za vanredne situacije kažu da stanovništvo nije ugroženo ted a se konstantno prati situacija. “Reka… »
Pirot: Nišava se izlila, stanovništvo nije ugroženo
Kurir 14.03.2018
PIROT - Reka Nišava se izlila iz korita na nekoliko mesta u Pirotu, ali stanovništvo za sada nije ugroženo, saopštio je gradski Štab za vanredne situacije. Koordinator Štaba Sreten Savov je rekao da se Nišava izlila u centru Pirota, kod Pešačkog mosta i… »
Vesti dana »
Ambasador EU u Podgorici: Predstojeći Samit veliko priznanje za Crnu Goru
Insajder pre 3 satajoš 28 povezanih
BIA savetovala Vučića da ne putuje u Crnu Goru, iz bezbednosnih razloga
Beta pre 53 minutajoš 21 povezana
AFET o usvojenom izveštaju o Srbiji: Svako značajno nazadovanje da se odrazi na finansijsku podršku
Insajder pre 5 satijoš 38 povezanih
Aerodrom u Tivtu negira da je objavio spisak putnika na letu iz Beograda
Euronews pre 1 satjoš 82 povezane
Trojica policajaca puštena iz pritvora: Tužilaštvo odbacilo krivičnu prijavu protiv njih u slučaju ubistva Nešovića
Mondo pre 2 satajoš 90 povezanih



