Povezane vesti
Umrla beba čija majka ima male boginje
Jug press 15.03.2018
NIŠ Beba koju je 7. februara prevremeno rođena na Infektivnoj klinici u Nišu sinoć je preminula. Uzrok smrti bebe koju je rodila majka zaražena morbilima nisu male boginje već krvarenje na mozgu, kaže direktorka Dečije interne klinike Emilija Golubović… »
Preminula beba koju je rodila majka zaražena morbilama
Studio B 15.03.2018
Na Dečijoj klinici u Nišu preminula je beba koju je prevremeno rodila majka zaražena morbilama, koja se oporavlja, izjavio je načelnik intenzivne nege na Dečjoj klinici u Nišu Dejan Milojević. „Kod bebe nisu utvrđeni simptomi malih boginja, ali zbog… »
Preminula beba čija se majka prevremeno porodila zbog morbila
Niške vesti 15.03.2018
Beba je rodjena sa samo 1.530 grama, pošto se majka zbog morbila porodila u sedmom mesecu trudnoće. „Uzrok smrti je krvarenje u centralnom nervnom sistemu kao posledica nezrelih krvnih sudova, a usled prevremenog rodjenja“, izjavio je načelnik odeljenja… »
Vesti dana »
Trka za overu potpisa u 10 opština pred lokalne izbore: Opozicija tvrdi da nema ravnopravnih uslova (VIDEO)
Insajder pre 4 minutajoš 34 povezane
Studenti u blokadi objavili na koji način će građanima saopštavati važne informacije
In medija pre 4 satijoš 17 povezanih
"Ukrajina je priznala!" Hitno se oglasio Sijarto - Kijev „Družbu“ blokirao iz političkih razloga, žele oružje i novac!
Večernje novosti pre 2 satajoš 26 povezanih





