Povezane vesti
U Specijalnom sudu za OVK pet advokata iz Srbije
Danas 15.03.2018
Specijalizovana veća Kosova objavila 40 imena branilaca i zastupnika odbrane i žrtava Specijalizovana veća Kosova obelodanila su juče imenik branilaca osumnjičenih i optuženih, te zastupnika žrtava i svih lica koja imaju pravo na pravno zastupanje. Na… »
Vlajić: Advokati spremni za početak rada Specijalnog suda
RTS 15.03.2018
Specijalni sud za zločine OVK juče je izabrao 39 advokata. Među advokatima su i trojica Srba sa KiM – Dejan Vasić, Ljubomir Pantović i Nebojša Vlajić. Advokat Nebojša Vlajić kaže da je imenovanje advokata i zastupnika žrtava preduslov da taj sud počne da… »
Vesti dana »

Utisak: Studenti neće biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Novi magazin pre 1 satjoš 2 povezane

Hrvatski planinari koji su stradali u lavini u Sloveniji su iz Dalmacije: Telo jednog pronađeno, sutra se nastavlja potraga za još dvojicom
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Masovni marš podrške Palestini u Amsterdamu: Stotine hiljada u crvenom
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

Evakuisani planinari sa Mont Everesta, 350 njih stiglo do obližnjeg grada
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Francuska dobila novu vladu: Već 13 imena bilo u prethodnoj, jedno imenovanje iznenađenje
Danas pre 2 satajoš 1 povezana