Povezane vesti
Ne mogu ni sebi da pomognu, a kako će Srbiji: Đilas dobio "korpu" u startu, Šapić odbio poziv na ujedinjenje
Srbija danas 15.03.2018
Nastavlja se nesloga opozicije. Nosilac liste „Beograd odlučuje – ljudi pobeđuju“ Dragan Đilas napisao proglas o ujedinjenju svih opozicionih demokratskih snaga u Savez za Srbiju, posle debakla koji su doživeli na beogradskim izborima. Međutim, Đilasov… »
Šapić oduvao "demokratsku opoziciju": Vi ne znate ništa o mojoj nacionalnoj politici! Nemam nameru da se udružujem sa vama!
Pravda 15.03.2018
Predsednik opštine Novi Beograd i trećeplasirani na beogradskim izborima Aleksandar Šapić rekao je da ne vidi razlog da se opozicija ujedinjuje. Kako je rekao, opoziciona scena Srbije je šarenolika i sve stranke imaju različite načine delovanja… »
Šapić: Ne vidim razlog za ujedinjenje opozicije
Telegraf 15.03.2018
On je poručio da još nije izašao sa politikom na nacionalnom nivou. Predsednik opštine Novi Beograd i trećeplasirani na beogradskim izborima Aleksandar Šapić ne vidi razlog da se opozicija ujedinjuje. NI RUŽE, PARFEM, VEČERA! Ovo su izgovori političara… »
Vesti dana »
Tramp stigao u Peking uz svečani doček i crveni tepih, dočekao ga potpredsednik Kine
Radio 021 pre 10 minutajoš 54 povezane
U Skupštini žustra polemika vlasti i opozicije o izbornim zakonima, oprečni stavovi o ispunjavanju preporuka ODIHR-a
RTV pre 1 satjoš 44 povezane
Brat pevača grupe Lavina poslao poruku Srbima: Oglasio se iz Beča nakon što su prošli u finale Evrovizije (foto)
Blic pre 24 minutajoš 72 povezane
Žestok udar Rusije, Ukrajinci upozorili da koriste posebnu taktiku "šahidima". "Imaju jedan cilj, posledice su tragične"
Kurir pre 1 satjoš 25 povezanih




