Povezane vesti
Redizajnirani Infiniti Q50 premijerno na sajmu automobila u Beogradu 2018
Auto magazin 16.03.2018
Na štandu u hali 4 Beogradskoj sajma, Grand Motors, ovlašćeni uvoznik, prodavac i serviser premijum automobila INFINITI, od 22. do 28. marta izlaže pet automobila iz aktuelne ponude... Pred publikom tradicionalne sajamske manifestacije prvi put će biti… »
Automobil godine 2018. u Evropi - Volvo XC40 premijerno u Beogradu
Auto magazin 16.03.2018
Nepune tri nedelje nakon što ga je žiri specijalizovanih novinara proglasio Automobilom godine 2018. U Evropi, najnoviji Volvo model, XC40, zablistaće 22. marta u hali 4 Beogradskog sajma, na štandu ovlašćenog uvoznika, prodavca i servisera, Grand… »
Mazda na BG Car Show 2018 u Beogradu
Auto magazin 16.03.2018
Na predstojećem BG Car Show u Beogradu, koji vrata posetiocima otvara 22. marta, Mazda će izložiti celokupnu paletu svojih automobila u svim varijantama karoserije... Aktuelna i još uvek veoma sveža ponuda Mazdinih modela temelji se na višestruko… »
Vesti dana »

Običaji i verovanja koja se vezuju za svetog Iliju, u narodu poznatog kao Gromovnika
Glas Zaječara pre 5 minutajoš 17 povezanih

N1 saznaje: Noćas u TOK počela saslušanja uhapšenih u slučaju "nadstrešnica": Saslušani Momirović i Šurlan
N1 Info pre 1 satjoš 9 povezanih

Prva reakcija iz Rusije nakon trampove pretnje Na dolazak nuklearnih podmornica poručili samo jednu stvar
Alo pre 1 satjoš 9 povezanih

AMSS: Na graničnim prelazima Gradina i Preševo zadržavanja na izlazu iz zemlje oko dva sata
Danas pre 55 minutajoš 8 povezanih