Povezane vesti

Zaev: Makedonija neće biti država Albanaca

Zaev: Makedonija neće biti država Albanaca

Mondo 16.03.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je da je odluka makedonskog predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima "flagrantno kršenje Ustava, ali i kukavičkuk". Foto: AP Photo/Valentina Petrova "Žao mi je što je predsednik države odlučio… »
Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Beta video 16.03.2018
SKOPLJE - Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je danas da je odluka makedonskog predsednika Djordja Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima ``flagrantno kršenje Ustava, ali i kukavičkuk``.``Žao mi je što je predsednik države odlučio bukvalno da ne… »
Da li će Zakon o upotrebi jezika u Makedoniji usporiti evrointegracije?

Da li će Zakon o upotrebi jezika u Makedoniji usporiti evrointegracije?

Večernje novosti 16.03.2018
Premijer Zoran Zaev je u Skoplju na marginama Foruma o vladivini prava u Jugoistočnoj Evropi, ocenio da pomenuti zakon neće ništa promeniti u Makedoniji niti će narušiti njenu zajedničku budućnost. „Popravno“ izglasavanje Zakona o upotrebi… »
Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk!

Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk!

Vesti online 16.03.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je da je odluka makedonskog predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima "flagrantno kršenje Ustava, ali i kukavičluk". - Žao mi je što je predsednik države odlučio bukvalno da ne poštuje Ustav i… »
Zaev: Odluka Ivanova kršenje Ustava i kukavičluk

Zaev: Odluka Ivanova kršenje Ustava i kukavičluk

RTS 16.03.2018
Zakon o upotrebi jezika niti će promeniti išta u Makedoniji niti će omesti njenu budućnost kao države svih građana, navodi makedonski premijer Zoran Zaev. Odluka predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše zakon jasno je kršenje Ustava i… »
Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Slobodna Evropa 16.03.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je danas da je odluka makedonskog predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima "flagrantno kršenje Ustava, ali i kukavičkuk". "Žao mi je što je predsednik države odlučio bukvalno da ne poštuje… »
Zaev: Odluka Ivanova je otvoreno kršenje Ustava, ali i kukavičluk

Zaev: Odluka Ivanova je otvoreno kršenje Ustava, ali i kukavičluk

Kurir 16.03.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je danas da je odluka makedonskog predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima "otvoreno kršenje Ustava, ali i kukavičkuk". "Žao mi je što je predsednik države odlučio bukvalno da ne poštuje… »
Zaev: Odluka Ivanova kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Zaev: Odluka Ivanova kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

N1 Info 16.03.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je da je odluka makedonskog predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima "flagrantno kršenje Ustava, ali i kukavičluk". "Žao mi je što je predsednik države odlučio bukvalno da ne poštuje Ustav i… »
Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Zaev: Odluka Ivanova je kukavičluk i flagrantno kršenje Ustava

Novi magazin 16.03.2018
Premijer Makedonije Zoran Zaev ocenio je danas da je odluka makedonskog predsednika Đorđa Ivanova da ne potpiše Zakon o jezicima "flagrantno kršenje Ustava, ali i kukavičkuk". "Žao mi je što je predsednik države odlučio bukvalno da ne poštuje… »

Vesti dana »