Povezane vesti
DJB: napustio još jedan poslanik
Blic 16.03.2018
Narodni poslanik Miloš Bošković podneo je danas ostavku u poslaničkom klubu Dosta je bilo i vratio mandat narodnog poslanika. - Politička razmimoilaženja su normalna pojava u političkom životu - reagovali su na ostavku u tom pokretu, gde su konstatovali… »
Pljušte ostavke u DJB!
Mondo 16.03.2018
Posle izbornog debakla u Beogradu i ostavke predsedništva pokreta, i drugi članovi napuštaju Dosta je bilo. Ovog puta ostavka i na poslaničko mesto. Foto: Tanjug/Dimitrije Goll Poslanica Dosta je bilo Ljupka Mihajlovska u četvrtak je podnela neopozivu… »
Ljupka Mihajlovska: DJB-u želim da se vrati na raniji nivo u politici
Danas 16.03.2018
Poslanica Dosta je bilo podnela ostavku na sve funkcije u ovom pokretu LJupka Mihajlovska, poslanica Pokreta Dosta je bilo, podnela je juče neopozivu ostavku na članstvo u tom pokretu i sve funkcije u organima te političke organizacije, ali je zadržala… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 33 minutajoš 60 povezanih

Vlada Srbije usvojila odluku o povećanju minimalne zarade sa 404 na 551 evro
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 41 povezana

(Uznemirujuće): Ovo je trenutak kada je Trampov saradnik upucan u vrat: Krv šiklja na sve strane, ljudi beže u panici (video)
Blic pre 22 minutajoš 135 povezanih

Proneverio 3,5 miliona dinara: Saslušan uhapšeni radnik Ministarstva za rad
Mondo pre 1 satjoš 24 povezane

Petković o dijalogu u Briselu: Insistirali smo na ZSO,to je okvir za opstanak Srba, ali Priština to ignoriše
Blic pre 18 minutajoš 21 povezana