Povezane vesti

Đukić dobio veliko pojačanje za finiš sezone!

Đukić dobio veliko pojačanje za finiš sezone!

Mondo 16.03.2018
"Radio sam satima i satima, od sedam ujutru, ali sam imao samo jedan cilj i istrajao sam", kazao je Nebojša Kosović. Foto: MN Press Kraj agonije! Vezista crno-belih Nebojša Kosović je početkom septembra na utakmici Crne Gore protiv Kazahstana pokidao… »
"Zbog povratka sam trenirao od sedam ujutru"

"Zbog povratka sam trenirao od sedam ujutru"

Vesti online 16.03.2018
Fudbaler Partizana Nebojša Kosović izjavio je danas da je srećan što će se posle šest meseci pauze zbog povrede uskoro vratiti na teren i istakao da mu je najteže bilo što protiv Viktorije iz Plzenja nije mogao da pomogne saigračima. Kosović je… »
Taman za kraj sezone: Doktor je rekao „Kićo, spreman si“

Taman za kraj sezone: Doktor je rekao „Kićo, spreman si“

Mozzart sport 16.03.2018
Nebojša Kosović dobio dozvolu da se vrati na teren. U završni deo sezone, kad se bude rešavalo pitanje osvajača titule i Kupa Srbije, Partizan ulazi jači za - Nebojšu Kosovića. Pregled u Rimu, kod čuvenog doktora Paola Marijanija, otklonio je… »
Kosović: Hvala selektoru što me je pozvao... Jedva čekam da stanem uz aut liniju

Kosović: Hvala selektoru što me je pozvao... Jedva čekam da stanem uz aut liniju

Sportski žurnal 16.03.2018
Kosović je lepe vesti iz Rima podelio sa čitaocima Partizanovog sajta. Urađena je i poslednja kontrola kod profesora Paola Marijanija u Rimu koji je uz paraf na papiru i usmeno – spreman si, dao dozvolu Partizanovom vezisti Nebojši Kosoviću da… »
Vraća se ‘zaboravljeni’ vezista: Partizan ulazi još jači u finiš sezone!

Vraća se ‘zaboravljeni’ vezista: Partizan ulazi još jači u finiš sezone!

Hot sport 16.03.2018
U tim Miroslava Đukića uskoro će i zvanično da se vrati Nebojša Kića Kosović, koji se od septembra prošle godine oporavlja od operacije prednjih ukrštenih ligamenata i meniskusa. Kako sam ističe, ne može da dočeka da ponovo obuče dres… »
Nebojša Kosović spreman za igru: "Šest meseci kao šest godina"

Nebojša Kosović spreman za igru: "Šest meseci kao šest godina"

Sportske.net 16.03.2018
Vezista Partizana konačno je potpuno zdrav i spreman da konkuriše za sastav šampiona Srbije. Nebojša Kosović je oporavljen, spreman za treninge i igru, a za sajt Partizana rekao je da ne može da opiše koliko je srećan što je u prilici da… »

Vesti dana »