Povezane vesti

Nisi ništa posebno, poljubio te jer je čuo da sam ga ostavila! Kija i Luna se žestoko posvađale, Kockareva izgovorila sve…

Nisi ništa posebno, poljubio te jer je čuo da sam ga ostavila! Kija i Luna se žestoko posvađale, Kockareva izgovorila sve…

Press 16.03.2018
Kija Kockar i Luna Đogani posvađale su se tokom pitanja gledalaca. Pitanja novinara unela su nove nemire u Belu kuću, a kao i prethodnih šest meseci najžešća je bila svađa Kristine Kije Kockar i Lune Đogani. Zbog ove pesme su se posvađali: Kija… »
Ja SAM ponosna ljubavnica! Luna se poverila Nadeždi nakon svađe sa Kijom, evo šta joj je sve rekla! (VIDEO)

Ja SAM ponosna ljubavnica! Luna se poverila Nadeždi nakon svađe sa Kijom, evo šta joj je sve rekla! (VIDEO)

Press 16.03.2018
Luna i Nadežda razgovarale su nakon što se svađa između Đoganijeve i Kije relativno smirila. Nakon žestoke svađe Kije i Lune koja se dogodila tokom pitanja gledalaca, kada se situacija malo smirila, Đoganijeva i Nadežda razgovarale su u kuhinji o… »
Kija se zanela pričajući o idealnom muškarcu, pa jednom rečenicom otkrila da nije u vezi sa Andrijom?! (video)

Kija se zanela pričajući o idealnom muškarcu, pa jednom rečenicom otkrila da nije u vezi sa Andrijom?! (video)

Press 16.03.2018
- Da ne izlazi puno... Ne volim muškarce koji izlaze po klubovima. Poslovno ostvaren, da ne živi sa roditeljima... - opisivala je Kija svog idealnog muškarca. Kristina Kija Kockar je ušla u Zadrugu kao zakonita supruga Slobodana Radanovića, ali kada… »
Kija se skinula u bikini i pokazala bujne grudi, fanovi poludeli kada su je videli u ovom izdanju! (FOTO) (video)

Kija se skinula u bikini i pokazala bujne grudi, fanovi poludeli kada su je videli u ovom izdanju! (FOTO) (video)

Press 16.03.2018
Kristinine fotografije su brzinom munje dospele na društvene mreže, gde je dobila more komplimenata. Kristina Kija Kockar ušla je u Zadrugu kao još uvek zakonita supruga pevača Slobe Radanovića, ali to nije sprečilo ostale učesnike da bace oko na… »

Vesti dana »