Povezane vesti
Vučić: Nastaviću razgovore sa Albancima da bi pronašli kompromisno rešenje
Beta video 17.03.2018
BEOGRAD- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će nastaviti razgovore sa Albancima kako bi se pronašlo kompromisno rešenje ``kosovsko-metohijskog čvora``, jer se Srbiji u budućnosti ``ne piše dobro`` ukoliko taj problem ne bude rešen… »
Vučić: Bez kompromisa s Prištinom, Srbiji se ne piše dobro
N1 Info 17.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će nastaviti razgovore sa Albancima kako bi se pronašlo kompromisno rešenje "kosovsko-metohijskog čvora", jer se Srbiji u budućnosti "ne piše dobro" ukoliko taj problem ne bude rešen. "Nastaviću razgovore… »
Vučić: Nastaviću razgovore sa Albancima da bi pronašli kompromisno rešenje
Slobodna Evropa 17.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u subotu da će nastaviti razgovore sa Albancima kako bi se pronašlo kompromisno rešenje, jer se Srbiji u budućnosti "ne piše dobro" ukoliko taj problem ne bude rešen. O kompromisnom rešenju za Kosovo koje… »
Vesti dana »

U Srbiji sunčano i veoma toplo vreme uz upozorenja na visoke temperature
Naslovi.ai pre 2 satajoš 23 povezane

Ministarstvo poljoprivrede započelo isporuku pomoći poljoprivrednicima pogođenim požarima
Naslovi.ai pre 1 satjoš 19 povezanih

BLOG UŽIVO Tramp i Putin dogovorili sastanak, Rusija pozvala predsednika SAD u Moskvu, Zelenski besan: „Ne damo zemlju!“
Nova pre 1 satjoš 114 povezane