Povezane vesti

Trener Mačve pred Zvezdu: ''Nije moguće praviti čuda svaka tri dana''

Trener Mačve pred Zvezdu: ''Nije moguće praviti čuda svaka tri dana''

Sportske.net 17.03.2018
Jedno čudo su napravili, nova prilika je već u nedelju. U jeku fudbalske euforije u Šapcu posle plasmana Mačve u polufinale Kupa, sledi još jedan duel ekipa Mačve i Crvene zvezde. Sutrašnja utakmica biće prvenstvena, a počertak je zakazak za 17… »
Milojević pred mačvu: Analiziraćemo sve

Milojević pred mačvu: Analiziraćemo sve

Hot sport 17.03.2018
Fudbaleri Crvene zvezde, posle ispadanja iz Lige Evrope i domaćeg kupa, imaju zadatak da konsoliduju redove i u predstojeća tri kola odbrane šest bodova viška u odnosu na Partizan, kako bi što mirnije dočekali početak doigravanja. Trener Vladan… »
Milojević: Treba biti samokritičan, dovoljno sam hrabar da preuzmem svu odgovornost

Milojević: Treba biti samokritičan, dovoljno sam hrabar da preuzmem svu odgovornost

Večernje novosti 17.03.2018
Šta god da se negativno desi ja sam kriv, ja sam taj koji donosi odluke. Nije Radonjić šutnuo da ne bi dao gol, penali su rulet - poručio je trener Crvene zvezde. U ŠABAC na popravni. Dobro su se opekli fudbaleri Crvene zvezde prošle srede protiv… »
Milojević još ne zna na koje igrače može da računa protiv Mačve

Milojević još ne zna na koje igrače može da računa protiv Mačve

Vesti online 17.03.2018
Fudbaleri Crvene zvezde igraju u nedelju od 17 časova protiv Mačve u Šapcu u 28. kolu Superlige Srbije. Meč se igra samo nekoliko dana pošto su se isti rivali sastali u četvrtfinalu Kupa, a Šapčani su pred svojim navijačima pobedili posle… »
Povratak na mesto košmara - nije Radonjić šutnuo da ga ne da

Povratak na mesto košmara - nije Radonjić šutnuo da ga ne da

Mozzart sport 17.03.2018
Uostalom, nema ni vremena za prisećanje. Dobra stvar kod zgusnutog rasporeda: utakmica na svaka četiri dana, prilika za ispravku je odmah iza ugla. Sada silno potrebna Crvenoj zvezdi pred dvonedeljnu reprezentativnu pauzu. I eliminacija iz Kupa će se… »
Milojević pred "popravni": "Nemamo vremena da razmišljamo šta je bilo"

Milojević pred "popravni": "Nemamo vremena da razmišljamo šta je bilo"

Sportske.net 17.03.2018
Zvezda ponovo protiv Mačve u Šapcu, ovog puta u prvenstvu. Milojević ističe opet da je glavni krivac za ispadanje iz kupa. Trener Crvene zvezde Vladan Milojević ne beži od odgovornosti za ispadanje iz kupa i otvoreno priznaje da to nije bio cilj… »
Zvezdu muče povrede, Milojević veruje u sve!

Zvezdu muče povrede, Milojević veruje u sve!

Mondo 17.03.2018
Na istom mestu gde je Mačva obezbedila plasman u polufinala Kupa Srbije - Crvena zvezda traži "osvetu" i superligašku pobedu. Problem s povredama i suspenzijama... Foto: MN Press Crvena zvezda je u sredu eliminisama iz Kupa u Šapcu, a na isto mesto… »
Milojević odlučio da izoluje ekipu: Trener Zvezde traži mir i rešenja

Milojević odlučio da izoluje ekipu: Trener Zvezde traži mir i rešenja

Večernje novosti 16.03.2018
Stojković: Kritike opravdane, ali nismo preko noći zaboravili da igramo fudbal. Ne tražimo opravdanja, namestile su se neke okolnosti... ZELENA kapija gde se ulazi u svlačionice stadiona "Rajko Mitić" bila je danas zatvorena za vreme treninga Crvene… »

Vesti dana »