Povezane vesti
Pismo s metkom grčkom ministru koji pregovara sa Makedonijom
N1 Info 17.03.2018
Preteće pismo s metkom poslato je grčkom ministru spoljnih poslova angažovanom u pregovorima s Makedonijom o dugotrajnom sporu oko imena, rekla je policija u subotu. Nikos Kocijas proteklih je meseci već primao preteća pisma i pozive. "Nova koverta… »
Pregovori o Makedoniji: Pretnje i metak u pismu za ministra
Sputnik 17.03.2018
Početkom nedelje u Ministarstvo spoljnih poslova Grčke stiglo je pismo u kojem se nalazio metak, a prema pisanju tamošnjih medija, pismo je bilo namenjeno ministru Nikosu Kocijsu, koji vodi pregovore o imenu Makedonije. Policija je započela istragu u… »
Prijetnje ministru vanjskih poslova Grčke
Slobodna Evropa 17.03.2018
Prijeteće pismo u kojem je bio metak poslato je šefu grčke diplomatije Nikosu Kocijasu, saopštila je u subotu policija. Kocijas je i ranije dobijao slična prijeteća pisma i pozive. "U prijetećem pismu u kojem je bio metak sugerisano je na Kocijasove… »
Pretnje i metak u pismu za Nikosa Kocijasa
RTS 17.03.2018
Početkom nedelje u Ministarstvo spoljnih poslova Grčke stiglo je pismo u kojem se nalazio metak. Grčki mediji navode da je pismo bilo namenjeno ministru Nikosu Kocijasu, koji vodi pregovore o imenu Makedonije. Policija je pokrenula istragu u vezi sa… »
Vesti dana »
Novaković (NPS): Krivci za smrt 16 ljudi oslobođeni odgovornosti, epizodisti će biti žrtvovani
Beta pre 1 satjoš 87 povezanih
OFAK produžio NIS-u rok za pregovore o prodaji ruskog udela do 24. marta, Vučić kaže da to Srbiji ne znači mnogo
Morava info pre 1 satjoš 27 povezanih
Aleksić: Vučićeva međunarodna reputacija je razlog što nema dogovora oko NIS-a
Danas pre 6 satijoš 37 povezanih






