Povezane vesti
Raste vrednost dinara, kurs 118,26
Blic 18.03.2018
Dinar će danas ojačati prema evru za 0,1 odsto u odnosu na petak i zvanični srednji kurs će iznositi 118,2599 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar će biti na istom nivou prema evru kao pre mesec dana, a na godišnjem nivou će biti jači… »
Dinar jači u ponedeljak
Gde investirati 18.03.2018
Dinar će u ponedeljak, 19. marta, ojačati prema evru za 0,1 odsto u odnosu na petak i zvanični srednji kurs će iznositi 118,2599 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar će biti na istom nivou prema evru kao pre mesec dana, a na godišnjem… »
Dinar će sutra ojačati prema evru za 0,1 odsto
Nova ekonomija 18.03.2018
Dinar će sutra ojačati prema evru za 0,1 odsto u odnosu na petak i zvanični srednji kurs će iznositi 118,2599 dinara za evro, objavila je Narodna banka Srbije. Dinar će biti na istom nivou prema evru kao pre mesec dana, a na godišnjem nivou će biti jači… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za 6. avgust: Kraj osveženju, od danas temperatura u porastu
Mondo pre 3 satajoš 8 povezanih

Trampov izaslanik Stiv Vitkof u Moskvi: Sastanak s ruskim rukovodstvom
Vreme pre 18 minutajoš 5 povezanih

U udesu u Ulici Vojvode Stepe u Beogradu, dve osobe lakše poveđene
Euronews pre 54 minutajoš 6 povezanih