Povezane vesti
Piksi od 2:0 do 2:5, Gudelj asistent u pobedi
Večernje novosti 18.03.2018
Klub srpskog trenera Gvangdžou RF je ispustio dva gola prednosti, Šangaj vodi na tabeli, Nemanja učestvovao u pobedi Henana. KLUB srpskog trenera Dragana Stojkovića, Gvangdžou RF, imao je vođstvo 2:0 u 9. minutu derbija protiv Šangaja SIPG, ali je posle… »
Piksi primio pet komada - čovek mu spakovao tri gola za 12 minuta! (video)
Mozzart sport 18.03.2018
Težak poraz Gunagdžou RIFA protiv Šangaja - 2:5. Početak je bio sjajan, a treće utakmica Gunagdžoua Dragana Stojkovića Piksija u prvenstvu Kine bila je katastrofalna. Težak poraz doživeo je srpski stručnjak u sudaru sa možda i prvim favoritom prvenstva… »
Superliga Kine: Nova goleada na meču Piksijevog Guangžua, ali ovoga puta debakl po notama Vu Leija (video)
Hot sport 18.03.2018
U derbiju 3. kola Superlige Kine Šangaj SIPG je kao gost demolirao Guangžu R&F našeg Dragana Stojkovića Piksija 5:2 (3:2). Navikli smo da kada igra Piksijev Guangžu da sledi vatromet golova. U prvom kolu Superlige Kine tim našeg trenera je vodio sa 2:0… »
Nova goleada i prvi poraz Piksijevog Gvangžua
Sportske.net 18.03.2018
Fudbaleri Gvangžu R&F doživeli su prvi poraz u novoj sezoni iako su posle samo devet minuta igre imali dva gola prednosti protiv Šangaja. Nakon dva trijumfa na startu nove sezone u Kini ekipa koju sa klupe predvodi naš Dragan Stojković Piksi upisala je i… »
Vesti dana »
Studentska akcija (Ne)bojte se i dalje smo tu, počela tišinom ispred beogradskog Pravnog fakulteta
Beta pre 1 satjoš 12 povezanih
Đedović Handanovićeva: Očekujem novi predlog MOL-a već danas ili sutra
RTS pre 1 satjoš 15 povezanih
Vremenska prognoza za nedelju 10. maj 2026: Danas promenljivo oblačno i malo toplije
Serbian News Media pre 4 satijoš 17 povezanih






