Povezane vesti

Glas Amerike: Vučić u privatnoj poseti SAD, diplomatska misija Srbije nije u kontaktu s njim

Glas Amerike: Vučić u privatnoj poseti SAD, diplomatska misija Srbije nije u kontaktu s njim

Novi magazin 19.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u privatnoj poseti Njujorku sa ćerkom, nezvanično saznaje Glas Amerike. Diplomatska misija Srbije u Njujorku nema veze s Vučićevom posetom SAD niti je u kontaktu s njim tim povodom, objavljeno je na portalu… »
Šta radi predsednik Srbije u Njujorku?

Šta radi predsednik Srbije u Njujorku?

Slobodna Evropa 19.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u Sjedinjenim Američkim Državama, što je i sam potvrdio Tviter objavom, ali pre puta nije najavljen povod njegove posete Americi, niti sa kime će tamo i o čemu razgovarati. Vuk Jeremić, lider… »
Brnabić o poseti New Yorku: Nisam Vučićev portparol

Brnabić o poseti New Yorku: Nisam Vučićev portparol

SEEbiz 19.03.2018
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da je priroda posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića New Yorku, kao i to da li se u Parizu tajno sastao sa Hašimom Thacijem, pitanje za kancelariju šefa države. Upitana o tajnom sastaku sa… »
Vučić u Njujorku, o aktivnostima po povratku

Vučić u Njujorku, o aktivnostima po povratku

Pravda 19.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić potvrdio je na svom "Tviter" nalogu da se trenutno nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama. Vučić se na postu ironično osvrnuo i na raniji komentar Vuka Jeremića tim povodom. "Vuk Jeremić je sve u pravu. Trebalo… »
Vučić odgovorio Jeremiću na Tviteru

Vučić odgovorio Jeremiću na Tviteru

Danas 18.03.2018
Nakon optužbi Vuka Jeremića da tajno pregovara sa Tačijem, predsednik Srbije je odlučio da mu na ove optužbe odgovori na Tviteru. „Vuk Jeremić je sve u pravu. Trebalo je da imam večeru u njujorškom restoranu sa porodicom Soroš, ali su mi i oni… »

Vesti dana »