Povezane vesti
Dečko joj poginuo, ona se bori za život: Stravična nesreća u Crnoj Gori
Kurir 19.03.2018
Zorana Stojić (25) iz Čačka, koja je s momkom Markom Jankovićem (27) i saputnicima Ivanom Vitorović (22) i Markom Petrovićem (25) doživela saobraćajnu nesreću u Lepencu kod Mojkovca u Crnoj Gori, nalazi se u teškom stanju. Njen momak je poginuo, a ostali… »
Vapaj brata povređene devojke: "Molim se da Zorana bude dobro, a duša me boli zbog Marka"
Blic 19.03.2018
Čačanka Zorana Stojić (22), teško povređena u saobraćajnoj nesreći na putu Mojkovac - Bijelo Polje u kojoj je njen momak Marko Janković izgubio život, operisana je u Kliničkom centru u Podgorici i njeno stanje za sada je stabilno. Još dvoje putnika u… »
Nesreća nakon posete ostrogu: Devojka iz Čačka operisana, i dalje u životnoj opasnosti
Blic 19.03.2018
Čačanka Zorana Stojić (22), koja je teško povređena u sudaru koji se dogodio u petak na putu Mojkovac - Bijelo Polje operisana je u nedelju u Kliničkom centru u Podgorici. Njeno stanje je za sada stabilno, ali još uvek nije van živote opasnosti. Zorani… »
Vesti dana »
Teroristički napad u Izraelu: Pucnjava na tri različite lokacije, ima mrtvih i ranjenih
Mondo pre 3 satajoš 33 povezane
Na Kosovu i Metohiji vanredni izbori za skupštinu privremenih institucija: Do 17 časova izlaznost 29,28 odsto, u Zubinom Potoku 52,87
RTV pre 2 minutajoš 46 povezanih
Parlamentarni izbori na Kosovu - treći put na glasanje za godinu i po dana
BBC News pre 32 minutajoš 24 povezane




