Povezane vesti
Tereza Mej poručila Plenkoviću: Hrvati od 1. jula mogu bez ograničenja da se zapošljavaju u Velikoj Britaniji!
Kurir 19.03.2018
ZAGREB - Hrvati će od 1. jula slobodno, bez posebnih dozvola, moći da rade i u Velikoj Britaniji, a obaveštenje o ukidanju ograničenja pri zapošljavanju hrvatskih državljana u Ujedinjenom Kraljevstvu poslala je premijeru Andreju Plenkoviću njegova… »
Britanija 1. jula ukida ograničenje za hrvatske radnike
Al Jazeera 19.03.2018
Britanska premijerka Theresa May pismom je obavijestila Andreja Plenkovića o ukidanju ograničenja za pristup tržištu rada za hrvatske državljane. Iz Vlade Republike Hrvatske priopćeno je kako je premijerka Ujedinjenog Kraljevstva Velike Britanije i… »
Hrvati od 1. jula u Britaniji "kao Englezi"
Mondo 19.03.2018
Dobra vest za Hrvate, ne automatski i za njihovu domovinu i društvo - od 1. jula građani Hrvatske će moći da slobodno, bez posebnih dozvola, rade i u Velikoj Britaniji. Foto: MONDO, Jelica Dojčinović Ilustracija Obaveštenje o ukidanju ograničenja pri… »
Hrvatski državljani od 1. jula bez dozvole do posla u Britaniji
Politika 19.03.2018
ZAGREB – Hrvati će od 1. jula slobodno, bez posebnih dozvola, moći da rade i u Velikoj Britaniji, a obaveštenje o ukidanju ograničenja pri zapošljavanju hrvatskih državljana u Ujedinjenom Kraljevstvu poslala je danas premijeru Andreju Plenkoviću njegova… »
Vesti dana »

Slobodan univerzitet traži ostavku dekana Alanovića zbog prisustva policije na Filozofskom fakultetu
Serbian News Media pre 8 minutajoš 48 povezanih

(VIDEO) Policija identifikovala napadača koji je ubio dvoje dece u školi u Mineapolisu
N1 Info pre 23 minutajoš 24 povezane

Finska posle trilera slomila Švedsku, Markanen brojao do 28!
Sport klub pre 13 minutajoš 36 povezanih

Šefovi Telekoma Srbija i United Grupe razgovarali o otpuštanju zaposlenika N1
SEEbiz pre 5 satijoš 25 povezanih

Najveća senzacija US Opena, 175. teniser sveta srušio Amerikanca i doneo lepe vesti za Đokovića
Telegraf pre 8 minutajoš 40 povezanih