Povezane vesti
"U školi je učenik sa bombom": Nekoliko škola u Londonu dobilo stravična upozorenja na eksplozivne naprave
Blic 19.03.2018
Više od 400 škola u Engleskoj primilo je mejlove u kojima se upozoravaju na eksplozivne naprave, a kako je policija navela, veruje se da su pretnje stigle iz SAD. U poruci se navodi da je u školu došao učenik sa bombom, koja je podešena da eksplodira u… »
London, više od 400 škola primilo upozorenje na bombu
RTS 19.03.2018
Mejlove upozorenja na eksplozivne naprave primilo je više od 400 škola u Engleskoj, a policija veruje da su pretnje stigle iz SAD. Policija u Hambersajdu na severu Engleske, saopštila je da su škole i fakulteti širom zemlje, uključujući 19 u regionu tog… »
Platite ili...: Bombama ucenjuju škole u Londonu
Mondo 19.03.2018
Nekoliko škola u britanskoj prestonici, Londonu, dobilo je elektronsku poruku upozorenja na bombu koja će biti aktivirana ukoliko se ne plati ucena, saopšteno je iz policije. Foto: Steve Parsons/PA via AP Ilustracija U poruci se navodi da je u školu… »
Vesti dana »
Još bez potvrde iz Vašingtona o licenci za NIS, rafinerija u Pančevu pred gašenjem
NIN pre 1 satjoš 41 povezana
Evropske demokrate: SNS se održava na vlasti kroz nasilje i manipulaciju biračima
Radio 021 pre 3 satajoš 28 povezanih
Protestom ispred Osnovnog suda u Nišu građani i studenti obeležili 13 meseci od pada nadstrešnice
Beta pre 4 satijoš 35 povezanih
Delegacija EU u Srbiji o lokalnim izborima: Puna primena preporuka ODIHR-a ostaje prioritet
Blic pre 39 minutajoš 70 povezanih




