Povezane vesti

Dučić novi komandant Bondstila

Dučić novi komandant Bondstila

Politika 20.03.2018
PRIŠTINA – U bazi Kfora u Bondstilu obavljena je primopredaja dužnosti komandanta Multinacionalne borbene grupe Istok, a novi komandant američke vojske na Kosovu biće pukovnik srpskog porekla Nik Dučić. On je nakon primopredaje dužnosti rekao da… »
Amer srpskog porekla novi komandant na Kosovu

Amer srpskog porekla novi komandant na Kosovu

Mondo 20.03.2018
Oficir Nik Dučić, Amerikanac srpskog porekla, preuzeo je danas u Bondstilu kod Uroševca komandu nad Multinacionalnom brigadom Istok koju čine pripadnici vojske SAD, Poljske, Rumunije i Turske. Foto: YouTube/Printscreen/PressClub Lviv Primopredaja… »
Američki Srbin komanduje "Bondstilom"

Američki Srbin komanduje "Bondstilom"

Večernje novosti 20.03.2018
Primopredaja dužnosti na čelu multinacionalne borbene grupe "Istok" na Kosovu i Metohiji. Pukovnik Nik Dučić najavljuje nastavak saradnje pri patroliranju sa našom vojskom. AMERIKANAC srpskog porekla pukovnik Nik Dučić novi je komandant baze… »
Američki pukovnik srpskog porekla komanduje Bondstilom

Američki pukovnik srpskog porekla komanduje Bondstilom

RTS 20.03.2018
Pukovnik Nik Dučić, Amerikanac srpskog porekla, novi je komandant baze Bondstil kod Uroševca i Multinacionalne brigade Kfora Istok, javljaju kosovski mediji. "Ova misija ima lični značaj, pošto sam ja prvi američki oficir srpskog porekla koji… »
Amerikanac srpskog porekla novi komandant Bondstila na Kosovu

Amerikanac srpskog porekla novi komandant Bondstila na Kosovu

Radio 021 20.03.2018
Amerikanac srpskog porekla Nik Dučić preuzeo je u Bondstilu kod Uroševca komandu nad Multinacionalnom brigadom Istok, koju čine pripadnici vojske SAD, Poljske, Rumunije i Turske. Pukovnik Nik Dučić iz Kalifornije, koji je na toj dužnosti zamenio… »
Slučajnost? Američki pukovnik srpskog porekla novi komandant Bondstila! (Foto)

Slučajnost? Američki pukovnik srpskog porekla novi komandant Bondstila! (Foto)

Pravda 20.03.2018
Pukovnik Nik Dučić, Amerikanac srpskog porekla, novi je komandant baze Bondstil kod Uroševca i Multinacionalne brigade Kfora Istok, javljaju kosovski mediji. "Prvi sam američki oficir srpskog porekla koji komanduje Multinacionalnom borbenom grupom… »

Vesti dana »