Povezane vesti

Sergej demantovao Italijane: Kežman mi je kao član porodice

Sergej demantovao Italijane: Kežman mi je kao član porodice

Dnevnik 21.03.2018
Fudbaler Lacija Sergej Milinković-Savić demantovao je da je odlučio da angažuje portugalskog menadžera Žorža Mendeša umesto Mateje Kežmana kako je preneo italijanski list "Il Mesađero". "Moram da kažem da nisam promenio menadžera. Mateja… »
Sergej demantovao Italijane: Kežman mi je kao član porodice, zajedno idemo na vrh!

Sergej demantovao Italijane: Kežman mi je kao član porodice, zajedno idemo na vrh!

Mozzart sport 21.03.2018
As Lacija tvrdi da su informacije Mesađera da mu je Žorž Mendeš novi menadžer neistinite. Poslednjih meseci, svaka vest koja se pojavi o Sergeju Milinković Saviću odjekne kao bomba, a tako je bilo i sa jutrošnjom informacijom inače uglednog… »
Odgovor na glasine iz italije: Evo šta o svom odnosu i saradnji kažu sms i Kežman

Odgovor na glasine iz italije: Evo šta o svom odnosu i saradnji kažu sms i Kežman

Hot sport 21.03.2018
Tokom današnjeg prepodneva pojavila se informacije da je fudbaler Lacija, Sergej Milinković-Savić okončao saradnju sa dosadašnjim menadžerom Matejom Kežmanom. Italijanski ‘Mesađero’ plasirao je danas vest da je novi menadžer srpskog… »
Italijani pišu da je Sergej otpustio Kežmana, ali vezista Lacija demantuje

Italijani pišu da je Sergej otpustio Kežmana, ali vezista Lacija demantuje

Vesti online 21.03.2018
Mateja Kežman nije više menadžer najtraženijeg srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića Savića, piše italijanski "Meseđero". Vezista Lacija demantovao je ovu informaciju. - Moram da kažem da nisam promenio menadžera! Mateja Kežman i njegovi… »
Sergej demantovao italijane: Kežman mi je kao član porodice

Sergej demantovao italijane: Kežman mi je kao član porodice

Večernje novosti 21.03.2018
Moram da naglasim da nisam promenio menadžera. Mateju Kežmana i njegove saradnike doživljavam kao svoju familiju i zajedno smo jači nego ikada pre, kaže Sergej Milinković-Savić. SERGEJ Milinković-Savić nije promenio menadžera. Ova bombastična… »
Sergej demantuje: Sa Kežmanom jači nego ikad!

Sergej demantuje: Sa Kežmanom jači nego ikad!

Mondo 21.03.2018
Rimski "Mesađero" objavio je vest o raskidu saradnje između Milinković-Savića i Kežmana i najavio da će njegov novi zastupnik već na leto ostvariti mega transfer. Ali, SMS je to sve brzo demantovao. Rimski dnevnik "Mesađero" (Il Messaggero)… »
Kežman nije uz ‘sms’-a: Da li je ovo znak da Sergej ide u Real? (foto)

Kežman nije uz ‘sms’-a: Da li je ovo znak da Sergej ide u Real? (foto)

Hot sport 21.03.2018
Reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić promenio je menadžera, to nije više Mateja Kežman, pišu Italijani. Kako saznaje rimski ‘Mesađero’, a prenosi ‘Tutomerkato’, Sergej Milinković-Savić i Mateja Kežman ne sarađuju više. Naime… »
Sergej Milinković Savić napustio Kežmana: Žorž Mendeš ga vodi u Real! Poznata i cena

Sergej Milinković Savić napustio Kežmana: Žorž Mendeš ga vodi u Real! Poznata i cena

Mozzart sport 21.03.2018
Italijanski Mesađero donosi vrlo zanimljivu vest o transferu reprezentativca Srbije. Vrata najboljeg kluba na svetu Real Madrida Sergeju Milinkoviću Saviću će otvoriti jedan od najpoznatijih fudbalskih agenata na svetu Žorž Mendeš! Rimski Mesađero… »
Razlaz Sergeja i Kežmana, Mendeš vodi srpskog asa u Real?

Razlaz Sergeja i Kežmana, Mendeš vodi srpskog asa u Real?

Dnevnik 21.03.2018
RIM: Srpski fudbalski reprezentativac Sergej Milinković-Savić odlučio je da raskine saradnju sa Matejom Kežmanom i angažuje najuticajnijeg menadžera sveta Žorža Mendeša koji bi trebalo da mu završi transfer u Real Madrid. Lokalni list "Il… »

Vesti dana »