Povezane vesti

Kija koja dobro skija je spavala kod mog sina, a ujutru otišla u Zadrugu: Karićev otac se ponovo oglasio o navodnoj aferi…

Kija koja dobro skija je spavala kod mog sina, a ujutru otišla u Zadrugu: Karićev otac se ponovo oglasio o navodnoj aferi…

Press 21.03.2018
Osman Karić je još jednom ispričao svoju verziju priče o navodnoj vezi Kije i Stefana Karića. Osman Karić otac Stefana Karića se ponovo oglasio o navodnoj vezi njegovog sina Stefana i Kije. Đavo došao po svoje! Marija Ana nosila Kiju na leđima… »
Marko novu ženu može da dovede samo preko mene mrtve, ako me je varao, prebiću ga! Divna DNK otvorila dušu posle…

Marko novu ženu može da dovede samo preko mene mrtve, ako me je varao, prebiću ga! Divna DNK otvorila dušu posle…

Press 21.03.2018
- Ne znam da li me je Marko varao, al' pošto znam kakav je, nisam baš sigurna, sumnjiv je on - poručila je Divna. Nakon što je u nedelju uveče izbačena iz "Zadruge" Divna DNK se vratila kući i prvo je prokomentarisala priče da ju Marko navodno… »
Đavo došao po svoje! Marija Ana nosila Kiju na leđima, pa sva zadihana pitala Kristinu: "Šta si radila sa Filipom u wc-u?"…

Đavo došao po svoje! Marija Ana nosila Kiju na leđima, pa sva zadihana pitala Kristinu: "Šta si radila sa Filipom u wc-u?"…

Press 21.03.2018
Marija Ana je uprtila Kiju na leđa i u trku je odnela do hotela i usput ju je propitala o njenoj vezi sa Filipom. Da uopšte nije za potcenjivanje, Marija Ana je dokazala kada je uprtila Kiju na leđa i bez problema je nosila do hotela i nazad. Marko… »

Vesti dana »