Povezane vesti

Sarkozi: Prolazim kroz pakao

Sarkozi: Prolazim kroz pakao

Danas 22.03.2018
Bivši šef francuske države Nikola Sarkozi rekao je sudijama, povodom optužbi da je nezakonito, za finansiranje izborne kampanje, primio novac od bivšeg libijskog predsednika Muamara el Gadafija, da zbog tih kleveta prolazi kroz pakao, kao i da za… »
Sarkozi pred sudom: Od života ste mi napravili pakao

Sarkozi pred sudom: Od života ste mi napravili pakao

RTS 22.03.2018
Bivši francuski predsednik Nikola Sarkozi u više navrata je negirao optužbe da je prihvatio milione evra u okviru nezakonitog fonda u koji je za njegovu predizbornu kampanju 2007. godine, novac uplaćivao nekadašnji libijski lider Muamer Gadafi… »
Sarkozi: Život mi je pretvoren u pakao zbog Gadafijevog novca

Sarkozi: Život mi je pretvoren u pakao zbog Gadafijevog novca

Blic 22.03.2018
Bivši francuski predsednik Nikola Sarkozi rekao je sudijama koje su protiv njega pokrenule formalnu istragu da su optužbe o nelegalnom primanju novca iz Libije za kampanju 2007. godine lažne i da su mu pretvorile život u "pakao", piše danas list… »
Sarkozi: Od života ste mi napravili pakao

Sarkozi: Od života ste mi napravili pakao

Vesti online 22.03.2018
Bivši predsednik Francuske Nikola Sarkozi izjavio je da su mu sudski istražitelji koji su pokrenuli formalnu istragu zbog optužbi za ilegalno finansiranje iz Libije njegove predizborne 2007. napravile "pakao od života" i da su optužbe protiv njega… »
Optužnica protiv Sarkozyja zbog "pasivne korupcije"

Optužnica protiv Sarkozyja zbog "pasivne korupcije"

SEEbiz 22.03.2018
PARIZ - Francuski istražitelji završili su u srijedu ispitivanje bivšeg predsjednika Nicolasa Sarkozyja u vezi ilegalnog financiranja njegove kampanje, objavili su izvori bliski tom slučaju. Istražitelji su i u srijedu, drugi dan zaredom, ispitivali… »
Francuski sud pokrenuo istragu protiv Sarkozija

Francuski sud pokrenuo istragu protiv Sarkozija

Blic 21.03.2018
Francuski sud je pokrenuo formalnu istragu protiv bivšeg francuskog predsednika Nikole Sarkozija zbog optužbi za ilegalno finansiranje njegove kampanje, naveli su izvori iz suda. Francuski istražitelji su ranije danas završili ispitivanje Sarkozija… »
Sudije stežu obruč oko Sarkozija

Sudije stežu obruč oko Sarkozija

Večernje novosti 21.03.2018
Bivši francuski predsednik Nikola Sarkozi drugi dan u pritvoru. PARIZ OD STALNOG DOPISNIKA "NOVOSTI" STEŽE se obruč oko bivšeg francuskog predsednika Nikole Sarkozija, koji je u sredu proveo drugi dan u pritvoru u Sudskoj policiji u Nanteru, zbog… »

Vesti dana »