Povezane vesti

Znaš li koji su smrtni grehovi? Zašto, majko, to nisi naučila svoje dete? Kijini fanovi žestoko uzvratili Anabeli (FOTO)

Znaš li koji su smrtni grehovi? Zašto, majko, to nisi naučila svoje dete? Kijini fanovi žestoko uzvratili Anabeli (FOTO)

Telegraf 22.03.2018
- Majke širom Srbije plaču zbog tebe i onoga što si uradila svom detetu - poručili su Anabeli navijači Kije Kockar. Nakon što je Anabela Atijas uputila šokantnu poruku svima koji ne podržavaju ljubav Slobe i Lune, oglasila se i "druga strana"… »
Čekaju me samo dugovi, bez svega sam ostao... Sloba prvi put otvorio dušu i rekao šta ga stvarno muči! (VIDEO)

Čekaju me samo dugovi, bez svega sam ostao... Sloba prvi put otvorio dušu i rekao šta ga stvarno muči! (VIDEO)

Telegraf 22.03.2018
Sloba je priznao Luni da je zbog nje ostao zbog svega. Luna Đogani prethodne noći bila je na ivici nervnog sloma, pa je skoro sat vremena plakala. Razlog je gostovanje Kije Kockar i Slobe Radanovića u emisiji "Amidži šou", potom šampanjac koji su… »
55 vrelih sekundi! Ana Korać se skinula i pokazala ogromne gole grudi! (video)

55 vrelih sekundi! Ana Korać se skinula i pokazala ogromne gole grudi! (video)

Telegraf 22.03.2018
Ona spada u zadrugarke sa bogatijim poprsjem, a ove vrele kadrove muškarci su čekali mesecima. Nakon što su pojedine zadrugarke počastile muškarce svojim golim grudima dok su se presvlačile u garderoberu ili, pak, bezazleno prale sudove (kao Kija)… »
Izdali su me i prodali: Miljani svega dosta, hoće da izađe iz Zadruge, dala rok produkciji!

Izdali su me i prodali: Miljani svega dosta, hoće da izađe iz Zadruge, dala rok produkciji!

Telegraf 22.03.2018
Miljana kaže da je razočarana i da više ne može da izdrži u rijalitiju. Izgleda da je Miljani svega dosta i preklinjala je svoje fanove da u nedelju ne glasaju za nju. Kiji rekli da su se videle suze u njenim očima dok je Sloba pevao "Maskenbal"… »
Dželati ljubavi, ne zaboravite da svi dođemo pred isti sud! Anabela uputila šokantnu poruku onima koji ne podržavaju Lunu i…

Dželati ljubavi, ne zaboravite da svi dođemo pred isti sud! Anabela uputila šokantnu poruku onima koji ne podržavaju Lunu i…

Telegraf 22.03.2018
Pevačica se obratila svima onima koji su protiv Lunine i Slobine veze. Anabela Atijas je na svom Instagram profilu objavila je dva printskrina iz Zadruge na kojima su njena ćerka Luna Đogani i njen dečko Sloba Radanović, a u opisu je napisala kratke… »
Kiji rekli da su se videle suze u njenim očima dok je Sloba pevao "Maskenbal": Dok je objašnjavala, Luna se hvatala za glavu…

Kiji rekli da su se videle suze u njenim očima dok je Sloba pevao "Maskenbal": Dok je objašnjavala, Luna se hvatala za glavu…

Telegraf 22.03.2018
Kijina reakcija dok je Sloba pevao "Maskenbal" u "Amidžiju" nije prošla nezapaženo. O gostovanju Kije Kockar i Slobodana Radanovića u emisiji "Amidži šou" i dalje se priča, a posebno zanimljiv trenutak bio je dok je Sloba pevao pesmu "Maskenbal"… »
Nakon što je priznala da ne može bez seksa, Lunu pitali da li žali što je izabrala Slobu - a ne Đeksona, evo šta je ona…

Nakon što je priznala da ne može bez seksa, Lunu pitali da li žali što je izabrala Slobu - a ne Đeksona, evo šta je ona…

Telegraf 22.03.2018
Jedno od zanimljivijih pitanja gledalaca bilo je upućeno Luni Đogani, a tiče se seksa sa Slobom. Zadrugari su i ove srede dobili zanimljiva pitanja gledalaca, a možda je i najiteresantnije bilo ono za Lunu Đogani vezano za seks. Kija i Sloba dobili… »
Ponižavaju me kao kera, Žutu više poštuju od mene! Luna kukala i plakala iz sve snage, pa Slobi postavila uslov, a tiče se…

Ponižavaju me kao kera, Žutu više poštuju od mene! Luna kukala i plakala iz sve snage, pa Slobi postavila uslov, a tiče se…

Telegraf 22.03.2018
Luna je napustila emisiju Pitanja gledalaca, zbog pitanja koja joj se nisu dopala. Luna Đogani napustila je prethodne noći Pitanja gledalaca, ljuta i besna zbog pitanja koja su joj postavljena. Nakon što je priznala da ne može bez seksa, Lunu pitali… »
Svi pričaju o Luninom i Milanovom poljupcu, ovakav njen komentar niko nije očekivao, a šta je tek Milošević izvalio…

Svi pričaju o Luninom i Milanovom poljupcu, ovakav njen komentar niko nije očekivao, a šta je tek Milošević izvalio…

Telegraf 22.03.2018
Luna i Milan su se malo više opustili tokom sinoćne žurke. Poljubac Lune Đogani i Milana Miloševića dogodio se na žurki održanoj posle emisije "Amidži šou" u kojoj su gostovali Kija i Sloba. Nakon što je priznala da ne može bez seksa, Lunu… »

Vesti dana »