Povezane vesti
Raketa sa tri astronauta poletela ka Međunarodnoj svemirskoj stanici
Politika 22.03.2018
BAJKONUR – Raketa Sojuz sa dva američka i jednim ruskim astronautom uspešno je danas poletela sa kosmodroma Bajkonur u Kazahstanu ka Međunarodnoj svemirskoj stanici, javila je agencija AP. U letelici se nalaze dva astronauta američke svemirske agencije… »
(Video) Rusi i Amerikanci ujedinjeni u svemiru: Sojuz poleteo ka Međunarodnoj kosmičkoj stanici
Kurir 22.03.2018
Raketa Sojuz u kojoj su dva američka i jedan ruski kosmonaut poletela je u sredu ka Međunarodnoj kosmičkoj stanici gde bi sutra trebalo da stigne. Raketa je lansirana sa kosmodroma Bajkonur u Kazahstanu. U kapsuli rakete se nalaze astronauti američke… »
VIDEO: Sojuz uspešno lansiran, nosi loptu koja će se koristiti na SP u Rusiji
Radio 021 22.03.2018
Svemirski brod Sojuz MS-08 sa posadom koju čine trojica astronauta, lansiran je u orbitu sa kosmodroma Bajkonur u Kazahstanu i kreće se ka Međunarodnoj svemirskoj stanici (MSS), izjavio je predstavnik ruske državne korporacije Roskosmos. Posadu… »
Svemirski brod sa fudbalskom loptom lansiran u orbitu
Blic 22.03.2018
Svemirski brod "Sojuz MS-08" sa posadom koju čine trojica astronauta lansiran je u orbitu sa kosmodroma Bajkonur u Kazahstanu i kreće se ka Međunarodnoj svemirskoj stanici (ISS), izjavio je predstavnik ruske državne korporacije "Roskosmos". Posadu… »
Vesti dana »
Novaković (NPS): Zajednički front studenata i opozicije vodi ka sigurnoj pobedi
Beta pre 2 satajoš 36 povezanih
Benzin i dizel do 31. decembra jeftiniji za po dva dinara po litru
Sandžak press pre 2 satajoš 41 povezana
Da li to poverenik Milan Antonijević najavljuje proslavu Nove godine u Ćacilendu?
Nova pre 36 minutajoš 18 povezanih






