Povezane vesti

Akcije Fejsbuka pale za 1,5 odsto pre zvaničnog početka trgovanja

Akcije Fejsbuka pale za 1,5 odsto pre zvaničnog početka trgovanja

Nova ekonomija 22.03.2018
Akcije Fejsbuka pale su za 1,5 odsto pre zvaničnog početka trgovanja, jer izvinjenje direktora Marka Zakerberga, nije uspelo da smiri situaciju na Volstritu. Pad je usledio nakon skandala sa curenjem ličnih podataka više od 50 miliona korisnika… »
Zakerberg: Lažne vesti se širile putem naloga u Makedoniji

Zakerberg: Lažne vesti se širile putem naloga u Makedoniji

Politika 22.03.2018
Akcije Fejsbuka pale su za 1,5 odsto pre zvaničnog početka trgovanja, jer izvinjenje Marka Zakerberga, direktora Fejsbuka, nije uspelo da smiri situaciju na Volstritu nakon skandala sa curenjem ličnih podataka više od 50 miliona korisnika. VAŠINGTON… »
Nemačka: Fejsbuk treba da pruži objašnjenje

Nemačka: Fejsbuk treba da pruži objašnjenje

Danas 22.03.2018
Nemački ministar pravde Katarina Barli je zatražila od evropskog vođstva kompanije Fejsbuk da objasni skandal u koji je umešana firma za obradu podataka Kemdridž Analitika i da odgovori da li su oštećeni nemački korisnici te društvene mreže… »
Nemački i britanski ministar traže od Fejsbuka objašnjenje

Nemački i britanski ministar traže od Fejsbuka objašnjenje

RTV 22.03.2018
VAŠINGTON, BERLIN/LONDON - Nemačka ministarka pravde Katarina Barli pozvala je danas evropsko rukovodstvo Fejsbuka da objasni skandal u vezi s kompanijom "Kembridž Analitika" i pojasni da li su ugroženi podaci nemačkih korisnika, dok je britanski… »
Vlasnik Fejsbuka se izvinio i priznao greške

Vlasnik Fejsbuka se izvinio i priznao greške

Insajder 22.03.2018
Vlasnik Fejsbuka Mark Zakerberg je prekinuo dugo ćutanje, izrazio žaljenje i priznao greške posle višednevne polemike oko nedozvoljene upotrebe ličnih podataka miliona korisnika te društvene mreže što je učinila britanska firma Kembridž… »
Zakerberg priznao curenje podataka 50 miliona korisnika „Fejsbuka”

Zakerberg priznao curenje podataka 50 miliona korisnika „Fejsbuka”

Politika 22.03.2018
NjUJORK – Izvršni direktor i osnivač „Fejsbuka” Mark Zakerberg danas je priznao greške i najavio korake ka boljoj zaštiti podataka korisnika nakon skandala sa curenjem ličnih podataka više od 50 miliona korisnika. Zakerberg se oglasio nakon… »
"Druga verzija onoga što su Rusi radili": Zakerberg siguran da neko pokušava da omete izbore za američki Kongres

"Druga verzija onoga što su Rusi radili": Zakerberg siguran da neko pokušava da omete izbore za američki Kongres

Blic 22.03.2018
Izvršni direktor kompanije Fejsbuk Mark Zakerberg izjavio je da je siguran da "neko pokušava da ometa" novembarske izbore za Predstavnički dom Kongresa SAD i Senat, zakazane za novembar. - Siguran sam da neko pokušava. Siguran sam da je ovo druga… »
Vlasnik Fejsbuka se izvinio i priznao greške

Vlasnik Fejsbuka se izvinio i priznao greške

Novi magazin 22.03.2018
Vlasnik Fejsbuka Mark Zakerber je prekinuo dugo ćutanje, izrazio žaljenje i priznao greške posle višednevne polemike oko nedozvoljene upotrebe ličnih podataka miliona korisnika te društvene mreže što je učinila britanska firma Kembridž… »
Zakerberg priznao grešku: Ja sam pokrenuo Fejsbuk i ja ću rešiti problem

Zakerberg priznao grešku: Ja sam pokrenuo Fejsbuk i ja ću rešiti problem

Blic 21.03.2018
Izvršni direktor i osnivač Fejbuka Mark Zakerberg priznao je da je njegova kompanija napravila grešku kada je zloupotrebila lične podatke 50 miliona korisnika za političke kampanje. On se oglasio posle četriri dana ćutanja i na svom nalogu najavio… »
Afera fejsbuk: Ako ste koristili ove aplikacije, vaši podaci su ukradeni

Afera fejsbuk: Ako ste koristili ove aplikacije, vaši podaci su ukradeni

Večernje novosti 21.03.2018
Vaši profili na Fejsbuku su roba koja se svaki dan prodaje... Na Fejsbuku sam radio 2011. i 2012. godine. Vodio sam tim koji je bio odgovoran za sprovođenje pravila o zaštiti podataka korisnika na Fejsbukovoj platformi za aplikacije. Ta platforma je… »

Vesti dana »