Povezane vesti

Saudijski princ potrošio više od milijardu $ na samo tri stvari

Saudijski princ potrošio više od milijardu $ na samo tri stvari

Press 22.03.2018
Saudijski prestolonaslednik Mohamed bin Salman gostovao je u emisiji "60 Minuta" TV kuće CBS, a odgovorio je na niz pitanja o ulozi islama, ženskim pravima, zatvaranju saudijskih prinčeva, ali i o svom bogatstvu. Foto:Gettyimages Najpre je izjavio da… »
(Video) Ne ide u kupovinu bez milijardu dolara u džepu: Mohamed bin Salman objasnio kako izgleda njegov prosečan šoping

(Video) Ne ide u kupovinu bez milijardu dolara u džepu: Mohamed bin Salman objasnio kako izgleda njegov prosečan šoping

Kurir 22.03.2018
U TV emisiji "60 minuta nedeljom", koja se prikazuje na kanalu CBS, saudijski prestolonaslednik Muhamed bin Salman odgovorio je na niz pitanja o tome kako gleda na ulogu islama, na ženska prava, na zatvaranje desetine saudijskih prinčeva i o svom… »
Moćni saudijski princ o šopingu od milijardu dolara: Nisam ni Gandi ni Nelson Mandela, ja sam bogat

Moćni saudijski princ o šopingu od milijardu dolara: Nisam ni Gandi ni Nelson Mandela, ja sam bogat

Blic 22.03.2018
Moćni naslednik krune Saudijske Arabije, Muhamed bin Salman od ponedeljka je u poseti Americi tokom koje će se susresti s predsednikom Donaldom Trampom i obići niz američkih gradova. Cilj njegove posete je da pridobije američke investitore koji bi… »

Vesti dana »