Povezane vesti

Vučić i Tači u petak u Briselu

Vučić i Tači u petak u Briselu

RTS 22.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i kosovski Hašim Tači trebalo bi sutra da se sastanu u Briselu kako bi razmotrili ukupno stanje u odnosima Beograda i Prištine, primenu postojećih sporazuma i razmenili stavove povodom nove faze dijaloga o… »
Tači za RSE: Jesam u SAD, nisam sa Vučićem

Tači za RSE: Jesam u SAD, nisam sa Vučićem

Slobodna Evropa 22.03.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači potvrdio je za RSE da se nalazi u Vašingtonu, a uoči nastavka dijaloga sa Srbijom u petak u Briselu. Kako je rekao, njegova poseta Americi nije vezana sa posetom predsednika Srbije Aleksandra Vučića Njujorku. "Ovde sam… »
"Svako svojim poslom": Tači: To što smo Vučić i ja u SAD u isto vreme je slučajnost

"Svako svojim poslom": Tači: To što smo Vučić i ja u SAD u isto vreme je slučajnost

Blic 22.03.2018
Kosovski predsednk Hašim Tači za Radio slobodna Evropa izjavio je da je slučajnost što su i on i srpski predsednik Aleksandar Vučić u isto vreme u SAD, ali, kako je rekao, "svako svojim poslom", te potvrdio da se u petak nastavlja dijalog u Briselu… »
Tači: Ja sam u Vašingtonu, a Vučić je u Njujorku

Tači: Ja sam u Vašingtonu, a Vučić je u Njujorku

RTV 22.03.2018
VAŠINGTON - Predsednik Kosova Hašim Tači potvrdio je za RSE da se nalazi u Vašingtonu, a uoči nastavka dijaloga sa Srbijom u petak u Briselu, a njegova poseta Americi, kako je rekao, nije vezana sa posetom predsednika Srbije Aleksandra Vučića… »
Tači u Vašingtonu: Konsultacije sa SAD o dijalogu sa Srbijom

Tači u Vašingtonu: Konsultacije sa SAD o dijalogu sa Srbijom

N1 Info 22.03.2018
Predsednik Kosova Hašim Tači potvrdio je da se nalazi u Vašingtonu povodom nastavka dijaloga sa Srbijom koji će biti održan u petak u Briselu. Tači je u intervjuu za Radio Slobodna Evropa dodao da njegova poseta Vašingtonu nema nikakve veze sa… »

Vesti dana »