Povezane vesti
Saobraćaj u Novom Sadu dobro funkcioniše
RTV 23.03.2018
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio je danas da su ekipe za čišćenje snega celu noć radile i da je zadovoljan kako saobraćaj u gradu funkcioniše. "Na ulicama je 104 kamiona, traktora, posipača soli, čistilica, kompletne… »
Svi zaposleni JKP "Tržnica" na terenu
Dnevnik 23.03.2018
Zbog snežnih padavina otežan je prilaz svim novosadskim pijacama. U „Tržnici“ kažu da se trude da očiste sneg, kako bi prodavci, ali i kupci mogli da priđu tezgama. Zimska služba tog preduzeća cele noći čistila je sneg sa pijaca. Pored dovoljne količine… »
Zimska služba "Gradskog zelenila" od noćas na terenu
Moj Novi Sad 23.03.2018
Ekipe Zimske službe "Gradskog zelenila" od sinoć u 23 časa nalaze se na terenu, javljaju iz tog gradskog preduzeća. Kako se navodi, na poslovima čišćenja snega i posipanja soli, rizle i magnezijum-hlorida trenutno je angažovano 145 radnika sa 30 vozila… »
Vesti dana »
Bajatović: Srbija obezbedila dovoljne količine gasa do kraja grejne sezone, cena za domaćinstva ostaje ista
Nedeljnik pre 10 minutajoš 16 povezanih
Kardinal Nemet u Božićnoj poslanici: Različitost u našem društvu ne treba da vodi do dubokih podela
N1 Info pre 2 satajoš 11 povezanih






