Povezane vesti
Nova mora za juventus: Povredio se još jedan vezista!
Hot sport 24.03.2018
Loše vesti za ‘Staru damu’ iz Torina stižu iz Nemačke, gde su sinoć ‘panceri’ igrali prijateljski susret protiv Španije. Kako se sezona bliži kraju, sve je više problema za tim Masimilijana Alegrija. Povredio se Aleks Sandro, od ranije su na listi lekara… »
Nova povreda, Juventus desetkovan protiv Reala?
Sportske.net 24.03.2018
Ovo je zaista košmarna sezona za Juve kada su u pitanju povrede... Loše vesti stižu jedna za drugom za Juventus. Posle povrede Aleksa Sandra koji se vratio sa priprema iz Brazila, juče je teren napustio i Sami Kedira. Nemac se povredio u duelu sa… »
Vesti dana »

Počeo istorijski sastanak Trampa i Putina: Rukovanje na pisti, pa pregovori o Ukrajini
Danas pre 49 minutajoš 8 povezanih

Treći dan protesta širom Srbije (VIDEO, FOTO): Policija bacila suzavce, u Nemanjinoj zapaljeni kontejneri, u Nišu sukobi, policija evakuisala Karleušu iz Loznice
Danas pre 49 minutajoš 3 povezane

Neviđena provokacija rusa pred sastanak veka! "Pogledajte šta jedemo, to će Tramp i Putin napraviti od Zelenskog": Novinari Kremlja razbesneli Ukrajinu jednim potezom
Blic pre 2 satajoš 6 povezanih

Komesar Saveta Evrope za ljudska prava: Policija upotrebila nesrazmernu silu u Valjevu
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Vremeplov: Eugen Savojski zauzeo Beograd, izbacio Turke iz severne Srbije
RTV pre 4 minutajoš 1 povezana