Povezane vesti

Protest u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Protest u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

N1 Info 24.03.2018
Nekoliko hiljada ljudi okupilo se u Zagrebu na protestu protiv ratifikacije Konvencije Saveta Evrope o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u porodici, u javnosti poznate kao Istanbulska konvencija. Izvor: N1 Istovremeno su se na… »
Rimokatolička crkva žestoko protiv Istanbulske konvencije

Rimokatolička crkva žestoko protiv Istanbulske konvencije

RTV 24.03.2018
ZAGREB - Kako se približava dan ratifikacije Istanbulske konvencije, iz Rimokatoličke crkve stižu sve snažnija upozorenja, pa i optužbe protiv političara koji nameravaju da glasaju za taj dokument, a za danas je najavljen i protest na Trgu bana… »
Protest u Zagrebu: Ja sam tata, a ne roditelj dva (foto)

Protest u Zagrebu: Ja sam tata, a ne roditelj dva (foto)

Večernje novosti 24.03.2018
Više hiljada ljudi danas je u Zagrebu počelo protest protiv ratifikacije Istanbulske konvencije, za koju smatraju da promoviše rodnu ideologiju i grubo zadire u temeljne tradicionalne, kulturološke, identitetske i pravne odrednice hrvatskog društva… »
Više hiljada ljudi na protestu u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Više hiljada ljudi na protestu u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Beta video 24.03.2018
ZAGREB - Nekoliko hiljada ljudi okupilo se danas u Zagrebu na protestu protiv ratifikacije Konvencije Saveta Evrope o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u porodici, u javnosti poznate kao Istanbulska konvencija. (pokrivalice)… »
Završen protest protiv ratifikacije Istanbulske konvencije

Završen protest protiv ratifikacije Istanbulske konvencije

Al Jazeera 24.03.2018
Organizatori smatraju da promiče rodnu ideologiju i grubo zadire u temeljne tradicionalne, kulturološke, identitetske i pravne odrednice hrvatskog društva. Završio je prosvjed na kojem je nekoliko tisuća ljudi na Trgu bana Jelačića u Zagrebu… »
"Ja sam tata, a ne roditelj 2": Protest u Zagrebu protiv ratifikacije Istanbulske konvencije (FOTO)

"Ja sam tata, a ne roditelj 2": Protest u Zagrebu protiv ratifikacije Istanbulske konvencije (FOTO)

Telegraf 24.03.2018
Učesnici protesta nose veliki broj hrvatskih zastava i parole "HDZ je izdaja", "Ne IK u HR", "Zagreb protiv IK", "Stop nasilju nad Hrvatskom" Više hiljada ljudi danas je u Zagrebu počelo protest protiv ratifikacije Istanbulske konvencije, za koju… »
Protest u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Protest u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Vesti online 24.03.2018
Više hiljada ljudi danas je u Zagrebu počelo protest protiv ratifikacije Istanbulske konvencije, za koju smatraju da promoviše rodnu ideologiju i grubo zadire u temeljne tradicionalne, kulturološke, identitetske i pravne odrednice hrvatskog društva… »
(Video) Zagreb na nogama: Hiljade ljudi na protestu protiv Istanbulske konvencije

(Video) Zagreb na nogama: Hiljade ljudi na protestu protiv Istanbulske konvencije

Kurir 24.03.2018
Nekoliko hiljada ljudi okupilo se danas u Zagrebu na protestu protiv ratifikacije Konvencije Saveta Evrope o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u porodici, u javnosti poznate kao Istanbulska konvencija. Istovremeno su se na glavnom… »
Više hiljada ljudi na protestu u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Više hiljada ljudi na protestu u Zagrebu protiv Istanbulske konvencije

Novi magazin 24.03.2018
Nekoliko hiljada ljudi okupilo se danas u Zagrebu na protestu protiv ratifikacije Konvencije Saveta Evrope o sprečavanju i borbi protiv nasilja nad ženama i nasilja u porodici, u javnosti poznate kao Istanbulska konvencija. Istovremeno su se na glavnom… »

Vesti dana »