Povezane vesti
Linta: Ne odustati od sprečavanja ulaska Kosova u UN
RTS 24.03.2018
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta izjavio je danas, povodom 19 godina od NATO agresije na SR Jugoslaviju, da Srbija ne sme odustati od sprečavanja ulaska lažne države Kosovo u Ujedinjene nacije. "Kosovo je lažna država koja je privremeno… »
Linta pozdravlja dogovor ministara pravde
Studio B 24.03.2018
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta pozdravio je dogovor ministara pravde Srbije i Hrvatske Nele Kuburović i Dražena Bošnjakovića da se formiraju dve zajedničke komisije čiji će članovi raditi na rešavanju problema procesuiranja ratnih… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

"Bolje vaspitavaj ćerku i sina": Ivan Marinković oči u oči sa bivšom: Nastao haos u emisiji, sve se orilo od teških reči
Blic pre 4 satijoš 4 povezane

(Mape) počinje sutra! Spremite se za dane ekstremnih vrućina, jer će potrajati! Pred nama je najduži tropski talas u Srbiji ovog leta
Blic pre 5 satijoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 3 satajoš 1 povezana