Povezane vesti

Pretučen imam u Novom Pazaru, doktori mu se bore za život: Posle molitve ga napali muškarci s palicama

Pretučen imam u Novom Pazaru, doktori mu se bore za život: Posle molitve ga napali muškarci s palicama

Telegraf 24.03.2018
Povređeni imam je hitno prebačen na hirurško odeljenje novopazarske Opšte bolnice gde mu se ukazuje pomoć. Nezir Salihović, imam iz Bor džamije u novopazarskom naselju Lug, brutalno je pretučen tupim metalnim predmetom i sa teškim povredama… »
Uhapšeni napadači na policajca u Žitorađi: Ključem za točkove ga tukli po glavi

Uhapšeni napadači na policajca u Žitorađi: Ključem za točkove ga tukli po glavi

Telegraf 24.03.2018
U tuči koja se dogodila u ranim jutarnjim satima, teško je povređen policajac N. I. Policija u Prokuplju uhapsili su J. P. (25) i V. J. (22) zbog postojanja osnova sumnje da su počinili krivično delo teška telesna povreda. Pretučen policajac u… »
Pretučen policajac u Žitorađi: Mladić je izašao posle posla sa društvom u grad, a danas ima teške povrede glave

Pretučen policajac u Žitorađi: Mladić je izašao posle posla sa društvom u grad, a danas ima teške povrede glave

Telegraf 24.03.2018
Prebačen na lečenje u niški Klinički centar. U tuči koja se dogodila u ranim jutarnjim satima, teško je povređen policajac N.I. iz Žitorađe (32). On je zadobio povrede glave ispred jednog restorana. Uhapšenom Užičaninu u akciji "Aurora"… »

Vesti dana »