Povezane vesti
Slavlje u porodicama Đurić i Paulić posle dobitka stanova
RTS 25.03.2018
Stan od 55 kvadrata u Zemunu otišao je u ruke penzionerke Dušanke Đurić sa beogradskog Voždovca. Kaže da od prvog kola igra nagradnu igru "Uzmi račun i pobedi", a ovoga puta poslala je tri koverte. Janko Paulić iz Starčeva dobio je stan od 70 kvadrata na… »
Dobitnici stanova za "novosti": Mara Paulić: Janko se "izgubio"; Dušanka: Ne mogu da dođem do daha
Večernje novosti 24.03.2018
Stambenu jedinicu od 55 kvadratnih metara u Zemunu osvojila je učesnica sa Voždovca, dok je Janku pripao stan u Novom Beogradu površine 70 kvadrata. U ČETVRTOM izvlačenju u nagradnoj igri “Uzmi račun i pobedi”, poslednjem u prvom ovogodišnjem krugu… »
"Rekla sam ukućanima da ćemo dobiti stan": Premije u igri "Uzmi račun i pobedi" u rukama dvoje penzionera
Blic 24.03.2018
Dva stana u Beogradu dodeljena su večeras u nagradnoj igri "Uzmi račun i pobedi" a srećni dobitnici su Dušanka Đurić iz Beograda i Janko Poulić iz Starčeva. Prvi stan ima 55 kvadrata i nalazi se u Zemunu, dobitni koverat izvukao je fubaler Partizana… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za četvrtak 23. oktobar: Danas sunčano i toplo, uveče naoblačenje
Beta pre 44 minutajoš 1 povezana

Skup podrške Milanu Bogdanoviću: Vučić ispred Skupštine: "Mi moramo da sačuvamo mir, oni su nam pokazali koliko su neodgovorni" (foto/video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

(Video) Oboren dostavljač hrane na motoru: Nesreća u Omladinskih brigada: Na terenu policija i hitna pomoć
Blic pre 49 minutajoš 1 povezana

„Gluma je njeno veličanstvo, a ja sam samo njen podanik“: Bogdanu Dikliću uručena Nagrada „Dobričin prsten“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Sad: uvele sankcije najvećim ruskim naftnim kompanijama: Oglasio se američki ministar i osudio poteze Moskve
Blic pre 1 satjoš 2 povezane