Povezane vesti

Mama mi je ispred karantina rekla da je Sloba oženjen! Luna priznala kako se stvarno oseća!

Mama mi je ispred karantina rekla da je Sloba oženjen! Luna priznala kako se stvarno oseća!

Telegraf 25.03.2018
- Ja sam ga upoznala pre rijalitija. Kad sam čula da ulazi u rijaliti, odmah sam osetila tu neku jezu - pričala je Luna o svojoj vezi sa Slobom. Nakon sedam meseci u rijalitiju veza Lune i Slobe sve je turbulentnija, pa su tako svađe, suze i mirenja… »
Evo zbog čega su se Kija, Goca i Teodora satima svađale i zbog čega obezbeđenje nije smelo da mrdne! (VIDEO)

Evo zbog čega su se Kija, Goca i Teodora satima svađale i zbog čega obezbeđenje nije smelo da mrdne! (VIDEO)

Telegraf 25.03.2018
Haos je nastao u kuhinji, a nakon toga svađa se nastavila u svim delovima Bele kuće. Kija Kockar i Goca Džehverović žestoko su se posvađale ovog dana, a čitav haos dogodio se zbog nepranja sudova. Majka i ćerka napale Kiju, Goca pljunula Kristinu… »
Konačno razjasnio da li je Đogaj: Đole Đogani otkrio pravu istinu o Luninom prezimenu!

Konačno razjasnio da li je Đogaj: Đole Đogani otkrio pravu istinu o Luninom prezimenu!

Telegraf 25.03.2018
Denser je konačno razrešio misteriju oko Luninog prezimena. Mesecima unazad polemiše se o tome da li se Luna Đogani zaista preziva Đogani, ili Đogaj, pogotovo zbog njenog učešća u rijalitiju Zadruga. Kupiće mi Anabela dva telefona: Sloba i Kija… »
Majka i ćerka napale Kiju, Goca pljunula Kristinu, Teodora htela da je bije, obezbeđenje nije moglo da umiri pobesnele žene…

Majka i ćerka napale Kiju, Goca pljunula Kristinu, Teodora htela da je bije, obezbeđenje nije moglo da umiri pobesnele žene…

Telegraf 25.03.2018
Goca i Teodora su napale Kiju, psovke i uvrede na račun porodica su pljuštale na sve strane. Sve je počelo svađom oko pranja sudova, a preraslo je u žestoku raspravu između Teodore i njene majke, i Kije. Sloba otkrio kakav je bio njegov poslednji… »
Godinama skupljali pare: Trudna Miljana će odlepiti kada vidi kakvo iznenađenje joj spremaju roditelji!

Godinama skupljali pare: Trudna Miljana će odlepiti kada vidi kakvo iznenađenje joj spremaju roditelji!

Telegraf 25.03.2018
Marija i Siniša Kulić pripremaju specijalan poklon za svoju mezimicu i njenu bebu. Kada izađe iz Zadruge, Miljanu čeka veliko iznenađenje u Nišu, a Kulićeva će se useliti u novu kuću koju grade njeni roditelji. Kupiće mi Anabela dva telefona… »
Ječali federi, krevet se tresao: Mina i Toma u žestokoj akciji u zoru! (VIDEO)

Ječali federi, krevet se tresao: Mina i Toma u žestokoj akciji u zoru! (VIDEO)

Telegraf 25.03.2018
U rano jutro Mina i Toma su imali seks koji je trajao nekoliko minuta. Dok su drugi spavali, Mina i Toma su imali žestok "zornjak" i pravo je čudo da nisu polomili krevet. Sloba otkrio kakav je bio njegov poslednji seks sa Kijom, Luna se snuždila… »
Sloba otkrio kakav je bio njegov poslednji seks sa Kijom, Luna se snuždila, Kristina izletela napolje! (VIDEO)

Sloba otkrio kakav je bio njegov poslednji seks sa Kijom, Luna se snuždila, Kristina izletela napolje! (VIDEO)

Telegraf 25.03.2018
Sloba je bez blama pričao o seksu sa Kijom. Svojevremeno je Kija izjavila da su Sloba i ona poslednji seks imali pre njegovog ulaska u Zadrugu, a sada je Radanović otkrio nekoliko sočnih detalja o tome. Stoko jedna, nemoj više da mi glumiš prijatelja… »
Kupiće mi Anabela dva telefona: Sloba i Kija se raspravljali oko imovine, a onda je Kristina pomenula stan i kola! (VIDEO)

Kupiće mi Anabela dva telefona: Sloba i Kija se raspravljali oko imovine, a onda je Kristina pomenula stan i kola! (VIDEO)

Telegraf 25.03.2018
Sloba i Kija su rešili da otkriju baš svaki detalj iz svog braka. Pre nekoliko dana Sloba je otvorio dušu Luni i priznao da je ostao bez svega... stana, kola, laptopa, čak i telefona, a sinoć je Kija još više podgrejala ovu priču. Sloba otkrio… »
Stoko jedna, nemoj više da mi glumiš prijatelja i podršku! Sloba i Luna se krvnički posvađali, ona mu zapretila žestokom…

Stoko jedna, nemoj više da mi glumiš prijatelja i podršku! Sloba i Luna se krvnički posvađali, ona mu zapretila žestokom…

Telegraf 25.03.2018
Sloba i Luna su se posvađali i vređali su jedno drugo bez prestanka. Po ko zna koji put, Sloba i Luna su se žestoko posvađali, i izgleda kao da su njihovi odnosi sve gori iz dana u dan. Rekli su da je emisija oborila rekord da bi udarili na Lunu… »
Otkud ti u ovoj ludari? Đekson vrištao od sreće kada je posle devet meseci video brata! (video)

Otkud ti u ovoj ludari? Đekson vrištao od sreće kada je posle devet meseci video brata! (video)

Telegraf 25.03.2018
Đekson nije mogao da veruje kada se njegov brat pojavio u rijatiju. Kao nagradu za uspešno izvršen tajni zadatak, Đekson je dobio susret sa bratom, i Nemanja je bio van sebe od sreće. Stoko jedna, nemoj više da mi glumiš prijatelja i podršku… »

Vesti dana »