Povezane vesti
Potresna poruka majke čiji sin je pronađen u reci Vrbas: Uzmite svoju decu i bežite iz ove propale države!
Kurir 26.03.2018
Suzana Radovanović, majka Davida Dragičevića čije je telo pronađeno u reci Vrbas (24. marta) posle nedelju dana potrage, objavila je na društvenim mrežama potresne apele i pozive nadležnima da otkriju ko je ubio njenog sina. Roditelji su prethodnih dana… »
Sugrađani moji, uzmite svoju decu i bežite: Potresna poruke majke Suzane čiji je sin pronađen u reci Vrbas (FOTO)
Telegraf 26.03.2018
U poslednjoj poruci napisanoj jutros, majka se obratila roditeljima, istražnim organima i kako veruje ubici njihovog sina. Dok se čeka obdukcija i zvanična potvrda o identitetu i uzrocima smrti juče pronađenog mladića u Vrbasu, majka nestalog Davida… »
Utvrđen identitet muškarca čije je telo izvučeno iz Vrbasa kod Banjaluke: Porodica sumnja da je njihov David ubijen (foto)
Telegraf 26.03.2018
U noći nestanka on se sukobio i potukao s jednim mladićem zbog devojke. David Dragičević, koji je nestao 18. marta, pronađen je mrtav na ušću Crkvene u reku Vrbas ispod zidina tvrđave Kastel u Banjaluci, ali ni nakon obdukcije, policija i tužilaštvo nisu… »
Porodica sumnja na ubistvo
Večernje novosti 25.03.2018
U Vrbasu kod tvrđave Kastel pronađeno telo Davida Dragičevića iz Banjaluke. Ni nakon završene obdukcije u tužilaštvu juče nisu saopštili uzrok smrti. DAVID Dragičević, koji je nestao 18. marta, pronađen je mrtav na ušću Crkvene u reku Vrbas ispod zidina… »
Vesti dana »
Jaćimović: Kazne neću da platim - ne želim da mi ljudi uplaćuju i da plaćamo Ćacilend i Vučićev hir
N1 Info pre 3 satajoš 25 povezanih
(BLOG) Dijana Hrka tvrdi da je jutros bačen topovski udar, incident ispred Banovine gde Jaćimovići štrajkuju glađu
N1 Info pre 19 minutajoš 81 povezana
Vlada Srbije usvojila budžet za 2026. godinu sa planiranim deficitom i zaduženjem
Naslovi.ai pre 6 satijoš 16 povezanih
Ziđin Koper podneo zahtev za procenu uticaja na životnu sredinu na ležištu Kraku Bugaresku
Naslovi.ai pre 5 satijoš 12 povezanih
Uprava Filozofskog iz Niša traži od Vlade da povuče odluku o osnivanju Fakulteta za srpske studije
Medijska kutija pre 1 satjoš 30 povezanih



