Povezane vesti
Zastavnik Žarko popio kafu, oprao džezvu, otišao u kupatilo i pucao sebi u glavu
Telegraf 26.03.2018
Zastavnik koji je službovao u niškoj kasarni "Knjaz Mihailo" sebi je presudio službenim pištoljem CZ 99. Žarko T. (45), podoficir zastavnik koji je jutros pronađen mrtav u svom stanu u Ulici Dragiše Mišovića u niškom naselju Durlan počinio je samoubistvo… »
Niš: Pripadnik Vojske Srbije pronađen mrtav
OK radio 26.03.2018
Niš -- Beživotno telo pripadnika Vojske Srbije Ž.T. (45) pronađeno je u ponedeljak ujutru u njegovom stanu u Ulici Dragiše Mišovića u Nišu. Njegovo telo pronađeno je oko 6.40, a još nema zvaničnih informacija šta je uzrok smrti. Kako Beta nezvanično… »
Vojnik iz Niša izvršio samoubistvo
Jugmedia 26.03.2018
Vojnik Ž.T. (45) pronadjen je jutros u 6.40 časova mrtav u svom stanu u Ulici Dragiše Mišovića u Nišu, a sve indicije govore da je izvršio samoubistvo. Prema nezvaničnim informacijama, pored tela pronađen je pištolj kojim je nesrećni čovek oduzeo sebi… »
Vojnik pronađen mrtav u stanu: Tragedija u Nišu
Telegraf 26.03.2018
Istraga će pokazati da li je u pitanju samoubistvo. Vojnik Žarko T. (45) zatečen je mrtav u svom stanu u Ulici Dragiše Mišovića u Nišu. Dva pokušaja samoubistva u Beogradu: Muškarac hteo da skoči sa zgrade, žena da se baci pod automobil Prema prvim… »
Vesti dana »

Dan žalosti u Sremskoj Mitrovici zbog saobraćajne nesreće u kojoj je poginulo troje ljudi
Beta pre 46 minutajoš 37 povezanih

Čak minus 4 jutros u ovom gradu! Mraz ''zaledio'' Srbiju: Evo kada stiže otopljenje, očekuje se i do 25°C
Telegraf pre 1 satjoš 22 povezane

Hongkong: Avion izleteo sa piste i završio u moru, dvoje poginulih
RTV pre 36 minutajoš 20 povezanih