Povezane vesti
Od maja zamrzavanje embriona i o trošku države
Vesti online 26.03.2018
Parovi u Srbiji moći će da sačuvaju embrione i repoduktivne ćelije o trošku države. Od maja se ta mera uvodi kao jedna u nizu za povećanje nataliteta. Najavljeno je da će parovi, koji su prvo dete dobili vantelesnom oplodnjom, moći o trošku države, istom… »
Od maja zamrzavanje embriona i o trošku države
Radio 021 26.03.2018
Parovi u Srbiji moći će da sačuvaju embrione i repoduktivne ćelije o trošku države, a od maja se ta mera uvodi kao jedna u nizu za povećanje nataliteta, kaže v.d. direktora Republičkog fonda za zdravstveno osiguranje Sanja Radojević Škordrić. Ona je za… »
Vesti dana »
Petrašinović: Sprovešćemo svih 25 preporuka odhir-a i pobedićemo bez obzira na uslove
Euronews pre 28 minutajoš 43 povezane
„Susret sa Sijem jedan od najvažnijih“ Vladimir Putin doputovao u dvodnevnu posetu Pekingu
Dnevnik pre 1 satjoš 43 povezane
U funkciji novi granični prelaz Gradiška: Politički sporovi usporili otvaranje
Euronews pre 1 satjoš 49 povezanih
Ponovo kreće rat Amerike i irana? Tramp dao Teheranu rok od nekoliko dana: "Spremni smo da napadnemo i zadamo veliki udarac"! (video)
Kurir pre 1 satjoš 30 povezanih
Nagrađena legenda Superlige: Karijeru počeo 2001. godine, a igra i dalje, ispisao je istoriju srpskog fudbala!
Telegraf pre 13 minutajoš 41 povezana


