Povezane vesti
Crna Gora kao odgovorna država i partner: I Podgorica će se izjasniti o aferi „Skripalj“
Sputnik 27.03.2018
Nakon odluke SAD, Kanade, Ukrajine, Makedonije i Albanije, kao i značajnog broja zemalja Evropske unije, da u znak „solidarnosti“ sa Velikom Britanijom protjeraju određeni broj ruskih diplomata, talasu rusofobije i anrituske histerije, po svemu sudeći… »
Da li će i Crna Gora proterati ruske diplomate?
Mondo 27.03.2018
Vlada Crne Gore još nije saopštila da li će stopama mnogih članica EU i NATO proterati ruske diplomate. Odluka bi mogla da bude saopštena danas ili sutra. Foto: mondo.me Iz Posle napada na špijuna Sergeja Skripalja u Engleskoj, iz Vlade su saopštili da… »
Marković o slučaju Skripalj: Obavezni da slijedimo EU politiku
Slobodna Evropa 27.03.2018
Crnogorski premijer Duško Marković je saopštio da će se Vlada Crne Gore danas ili sjutra odrediti da li će donijeti odluku o protjerivanju ruskih diplomata. Marković je saopštio da je Crna Gora obavezna da slijedi politiku Evropske Unije i da bude… »
Hoće li i Crna Gora proterati ruske diplomate?
Vesti online 27.03.2018
SAD, Kanada i mnoge članice EU donele su odluku o proterivanju ruskih diplomata zbog slučaja Skripalj. Spekuliše se i da bi Crna Gora mogla da učini isto. Izvor CdM-a iz Ministarstva spoljnih poslova Crne Gore je nezvanično kazao da odluka o proterivanju… »
Vesti dana »
Treća godišnjica zločina u Malom Orašju i Duboni: Rane koje ne zarastaju i društvo koje još traži odgovore
Insajder pre 1 satjoš 19 povezanih
Letnje vreme, a potom sledi obrt: Oglasio se RHMZ, ovi dani u nedelji će biti najkritičniji
Dnevnik pre 1 satjoš 13 povezanih
Razarači s navođenim raketama, borbeni avioni i 15.000 američkih vojnika - akcija kreće
B92 pre 7 minutajoš 13 povezanih
'Brod smrti': Šta je hantavirus potvrđen na kruzeru u Atlantskom okeanu
BBC News pre 52 minutajoš 10 povezanih





