Povezane vesti

Gardinovci: Sa ranom od metka, dozivala pomoć

Gardinovci: Sa ranom od metka, dozivala pomoć

Večernje novosti 27.03.2018
Policija uhapsila Borka M. (60), iz Gardinovaca kod Titela, osumnjičenog da je pucao u sugrađanku Anu Hardi (50). Držeći se rukama za stomak jer je krvarila, nekako je uspela da pobegne od napadača. MEŠTANKA Gardinovaca kod Titela Ana Hardi (50)… »
Upucana lovačkom puškom u stomak

Upucana lovačkom puškom u stomak

Dnevnik 27.03.2018
GARDINOVCI: Ana H. (50) iz Gardinovaca, kod Titela, pronađena je u ponedeljak uveče nešto posle 22 sata u kući u Ulici Svetozara Miletića s ranom na stomaku. Policija je ubrzo uhapsila njenog sugrađanina Borka M. (60) i osumnjičila ga da je… »
Horor u gardinovcima: Upucao ženu u stomak, pa ostavio poruku: ’’Ja sam je ubio! Borko.’’

Horor u gardinovcima: Upucao ženu u stomak, pa ostavio poruku: ’’Ja sam je ubio! Borko.’’

Blic 27.03.2018
Ana Hardi iz Gardinovaca upucana je sinoć u porodičnoj kući u tom selu nadomak Novog Sada, a napadač sa kojim je navodno bila u vezi uhapšen je nedugo nakon incidenta jer je ostavio poruku pored krvave žrtve: ’’Ja sam je ubio! Borko’’. Kako… »
Napisao je poruku, pa sinoć pucao u anu i ostavio je u lokvi krvi: Ja sam je ubio! Borko... Ali sudbina je htela drugačije i…

Napisao je poruku, pa sinoć pucao u anu i ostavio je u lokvi krvi: Ja sam je ubio! Borko... Ali sudbina je htela drugačije i…

Kurir 27.03.2018
NOVI SAD - Žitelji Gardinovaca kod Titela od sinoć su u potpunom šoku i neverici posle nezapamćenog pokušaja ubistva koji se dogodio kada je Borko M. iz lovačkog karabina pucao u stomak Ani H. (50), koja je živela i radila u tom selu. Prema prvim i… »
Žena upucana u stomak, napadač ostavio poruku

Žena upucana u stomak, napadač ostavio poruku

Mondo 27.03.2018
A. H.(68) teško je ranjena sinoć u kući u Ulici Svetozara Miletića u Gardinovcima, selu kod Titela, javlja Pink. Foto: MONDO/Stefan Stojanović Njeno zapomaganje čula je komšinica koja je ušla u kuću i zatekla ženu upucanu u stomak. Komšinica je… »

Vesti dana »