Povezane vesti
Optužnice za terorizam protiv 30 učesnika upada u Sobranje
Slobodna Evropa 27.03.2018
Tužilaštvo Makedonije je u utorak podiglo optužnicu za teorističko ugrožavanje ustavnog poretka protiv 30 učesnika u nasilju u Sobranju aprila prošle godine. Na konfenenciji za novinare državni tužilac Ljubomir Joveski je rekao da je 28 osoba optuženo za… »
Zbog nasilja i upada u Sobranje: Podignuta optužnica za terorizam protiv 30 ljudi
Kurir 27.03.2018
Tužilaštvo Makedonije je danas podiglo optužnicu za terorističko ugrožavanje ustavnog poretka protiv 30 učesnika u nasilju u makedonskoj skupštini aprila prošle godine. Državni tužilac Ljubomir Joveski je rekao da je 28 optuženo za krivično delo… »
Optužnica protiv 30 osoba zbog nasilja u Sobranju
N1 Info 27.03.2018
Tužilaštvo Makedonije je podiglo optužnicu za terorističko ugrožavanje ustavnog poretka protiv 30 učesnika u nasilju u makedonskoj skupštini u aprilu prošle godine. Na konferenciji za novinare državni tužilac Ljubomir Joveski je rekao da je 28 optuženo… »
Optužnice za terorizam protv 30 učesnika upada u Sobranje Makedonije
Novi magazin 27.03.2018
Tužilaštvo Makedonije je danas podiglo optužnicu za teorističko ugrožavanje ustavnog poretka protiv 30 učesnika u nasilju u makedonskoj skupštini aprila prošle godine. Na konfenenciji za novinare državni tužilac Ljubomir Joveski je rekao da je 28… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 46 povezanih

ATP turnir Belgrade Open seli se iz Beograda u Atinu u novembru 2025.
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 4 satijoš 25 povezanih