Povezane vesti

Vučić: Rekao sam da moje reči nisu šala, neki su razumeli

Vučić: Rekao sam da moje reči nisu šala, neki su razumeli

Press 28.03.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je za RTS o sastanku sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini i o situaciji na Kosmetu. Foto:B92.net Prethodno je objavljeno i saopštenje posle sastanka, u kom je visoka predstavnica EU za spoljnu i… »
Vučić: Nikada više "Oluja" i "Bljesak" (video)

Vučić: Nikada više "Oluja" i "Bljesak" (video)

Pravda 28.03.2018
Zahvaljujući oštroj, ali pametnoj i odgovornoj politici, jasno smo stavili do znanja da ni sa Srbijom ni sa Srbima ne mogu da se igraju, kaže za RTS predsednik Aleksandar Vučić povodom najnovijih dešavanja na Kosmetu. Ističe da neće dozvoliti da… »
Vučić: 'U moje vreme više neće biti srpskih poraza'

Vučić: 'U moje vreme više neće biti srpskih poraza'

Al Jazeera 28.03.2018
'Nisam veliki, harizmatičan lider kao Milošević niti mnogo pametan, dobar, fin i šarmantan kao Tadić i Koštunica', kaže Vučić. Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučić poručio je kako "u njegovo vreme neće biti ni 'Oluje' ni 'Bljeska', niti… »
Predsednik se obratio naciji: Juče i danas smo imali težak dan, ali sam uveren da smo iz svega izašli još jači

Predsednik se obratio naciji: Juče i danas smo imali težak dan, ali sam uveren da smo iz svega izašli još jači

Večernje novosti 28.03.2018
Posle razgovora sa šeficom evropske diplomatije Federikom Mogerini koja je hitno doputovala u Beograd posle hapšenja Marka Đurića u Prištini, predsednik Srbije Aleksandar Vučić se obratio naciji. Predsednik Srbije Aleksandar Vucić izjavio je… »
Vučić: Rešavaćemo probleme razgovorima

Vučić: Rešavaćemo probleme razgovorima

Danas 27.03.2018
Srbija stvari mora da rešava razgovorima, a videćemo u budućnosti kakvim, u kom formatu i na koji način, ocenio je večeras za RTS predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On je istakao da je imao otvoren i sadržajan razgovor sa visokom predstavnicom… »

Vesti dana »