Povezane vesti
Srbija i Koreja ulažu u bolju sajber bezbednost zarad privrednog napretka (foto)
Srbija danas 28.03.2018
"Važno nam je da nastavimo saradnju u unapređenju kapaciteta naših službenika" Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova dr Nebojša Stefanović i ambasador Republike Koreje u Beogradu Ju Deđong prisustvovali su danas zajedničkom… »
Zajednički cilj Stefanovića i Deđonga: Zaštititi građane i državu u sajber prostoru
Telegraf 28.03.2018
Koreja je jedna od vodećih zemalja u sajber prostoru i u oblasti sajber bezbednosti. Potpredsednik Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova dr Nebojša Stefanović i ambasador Republike Koreje u Beogradu Ju Deđong prisustvovali su danas… »
Stefanović: Srbija zadovoljna saradnjom sa Korejom
Beta video 28.03.2018
BEOGRAD - „Ministarstvo unutrašnjih poslova i Republika Srbija su veoma zadovoljni jer imamo mogućnost da sarađujemo sa najrazvijenijim zemljama sveta. Koreja je svakako jedna od zemalja koja je u sajber prostoru i u oblasti sajber bezbednosti vodeća… »
Seminar iz oblasti sajber bezbednosti
Beta video 28.03.2018
BEOGRAD - Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović i ambasador Republike Koreje u Beogradu Ju Deđong prisustvovali su danas zajedničkom seminaru iz oblasti sajber bezbednosti Ministarstva unutrašnjih poslova i Korejske agencije za internet i… »
Vesti dana »
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 200 dinara, benzin 181 dinar po litru
Naslovi.ai pre 1 satjoš 31 povezana
Nastavljaju se bloakade, poljoprivrednici čekaju poziv iz Vlade Srbije
Ozon press pre 3 satajoš 17 povezanih
Menjaju se pravila na granici sa Mađarskom: Sijarto najavio novi režim
Mondo pre 16 minutajoš 42 povezane
Knjaževac: SNS za glas daje „metar cepanih drva”, opozicija i građani „u dve paralelne linije ka istom cilju”
Mašina pre 1 satjoš 18 povezanih
Policija u Podgorici opkolila zgradu u kojoj živi brat bivšeg predsjednika Crne Gore Mila Đukanovića
Slobodna Evropa pre 52 minutajoš 22 povezane



