Povezane vesti

Odbila udvaranje, on je upucao Borko ostavio poruku pored krvave žene, a na sudu rekao: Nisam ja kriv

Odbila udvaranje, on je upucao Borko ostavio poruku pored krvave žene, a na sudu rekao: Nisam ja kriv

Press 29.03.2018
Borko Milić (60), koji je uhapšen zbog sumnje da je hicima iz puške upucao Anu Hardi (50) saslušan je juče u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu nakon čega mu je određen pritvor do 30 dana, saznaje “Blic”. Foto:Blic.rs Kako saznajemo… »
Gardinovci: Pritvor osumnjičenom za ranjavanje žene

Gardinovci: Pritvor osumnjičenom za ranjavanje žene

Dnevnik 29.03.2018
Osumnjičeni za pokušaj ubistva u Gardinovcima, kod Titela, Borko M. (60) saslušan je u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu. Kako saznajemo, on je izneo svoju odbranu, nakon čega mu je sudija za prethodni postupak, na predlog Tužilaštva, odredio… »
Detalji užasnog napada: Žrtva mu je čuvala bolesnu majku, a upucao je pošto je odbila njegovo udvaranje

Detalji užasnog napada: Žrtva mu je čuvala bolesnu majku, a upucao je pošto je odbila njegovo udvaranje

Blic 28.03.2018
Borko Milić (60) uhapšen je juče nakon što je puškom upucao Anu Hardi (50) u Gardinovcima kod Novog Sada, a onda pored krvave žrtve ostavio poruku: "Ja sam je ubio! Borko". Kako saznajemo, Milić je svoj krvavi pir započeo iz osvete jer je njegova… »

Vesti dana »